22
04
2023-04-22
2023

Próbna matura z Maturitą 2023 - chemia

Matura próbna z chemii 2023 - arkusze do pobrania:


Arkusz matury próbnej z chemii edycji Matura z Maturitą 2023 przygotowany został w oparciu o nową podstawę programową oraz wymagania egzaminacyjne do matury w roku 2023. Zawiera on różnorodne zadania, w tym zadania obliczeniowe, wiązki zadaniowe, zadania na uzasadnienie, zadania z informacjami wprowadzającymi itp. W arkuszu znalazło się również zadanie problemowe, tzw. „czteropunktowe”. Ponadto wykorzystane zostały barwne fotografie przedstawiające właściwości związków i ich mieszanin, co jest nowością na maturze!


Jesteś Maturzystą?

Dzięki Maturze z Maturitą sprawdzisz swoją wiedzę i umiejętności. Zmierzysz się z zupełnie nowymi, dotychczas niepublikowanymi treściami. Ocenisz swoje możliwości pracy pod presją czasu. Ten arkusz powstał specjalnie dla Ciebie!

Wiemy, jak trudno jest Ci przygotować się do egzaminu, którego drugim imieniem jest zmiana. W związku z tym samodzielnie opracowaliśmy zadania, których nie znajdziecie w innych arkuszach ani w żadnych repetytoriach. Dzięki nim wymagania maturalne obowiązujące od 2023 r. nie będą dla Ciebie zaskoczeniem!


O Autorze:

mgr Bartłomiej Górski

• mgr chemii, Uniwersytet Jagielloński
• nauczyciel chemii w XLI Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie
• nauczyciel chemii w Liceum Ogólnokształcącym w CERN w Piekarach
egzaminator OKE Kraków
autor arkuszy matura z Maturitą i autor zbioru zadań Matura Czas Start
• współpraca z wydawnictwami


Szybka Powtórka - przygotowanie do matury w 5 weekendówPrzygotowanie do matury 2025 - nowy nabór:


Przygotowanie do matury 2026 - nowy nabór:


Przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty 2025 - nowy nabór:Odwiedź nasze kanały w mediach społecznościowych
Odwiedź nasz profil na Facebooku   Odwiedź nasz profil na Instagramie   Odwiedź nasz profil na YouTube   Odwiedź nasz profil na TikToku


© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.