mgr Aleksandra Pałubicka (Krotowska)
Wykładowcy Biologia

mgr Aleksandra Pałubicka (Krotowska)

  • Nauczyciel biologii, geografii i przyrody w Zespole Szkół Akademickich Mieszko w Poznaniu
  • Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania 
  • Trener myślenia wizualnego i sketchnotingu w edukacji i biznesie 
  • Wykładowca biologii w Centrum Edukacyjnym Maturita


Witajcie drodzy Maturzyści!

Ogromnie cieszę się na naszą współpracę! Dlaczego? Ponieważ uwielbiam pracę z młodzieżą - pierwsze doświadczenia zdobywałam w czasie studiów jako popularyzator nauki podczas festiwali naukowych oraz prowadząc zajęcia w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu.
Obecnie od kilku lat pracuję w szkole i sprawia mi to ogromną frajdę. Jak to możliwe? Uważam,  że nauka może być przyjemnością  - musimy tylko w odpowiedni sposób do niej podchodzić. 

Jako trener efektywnej nauki stosuję w swojej pracy różnorodne formy notowania (mapy myśli i sketchnotki, które ułatwiają naukę najtrudniejszych i najobszerniejszych zagadnień z biologii) oraz techniki pamięciowe. Mam nadzieję, że już niedługo podzielę się z Wami moją pasją i doświadczeniem. 

W czasie zajęć cenię sobie organizację ale i dobry humor oraz przyjazną atmosferę  - pozwala to stworzyć dogodne warunki do zdobywania umiejętności rozwiązywania arkuszy maturalnych. W myśl zasady "nie myli się tylko ten, kto nic nie robi" zapraszam do popełniania błędów i wyciągania z nich wniosków na wspólnych zajęciach. 

A prywatnie w czasie wolnym możecie mnie znaleźć w lesie. Najczęściej w hamaku z dobrym kryminałem w ręce :)

Do zobaczenia na zajęciach!
© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.