mgr Kamila Stasiewska
Wykładowcy Biologia
Anna Smolar
Biologia
Toruń
Anna Kledzik
Biologia
Poznań
Katarzyna Kachel
Biologia
Bydgoszcz
Marta Górna
Biologia
Bydgoszcz
Danuta Madziar
Biologia
Bydgoszcz
Magdalena Czerwińska
Biologia
Bydgoszcz

  • Nauczyciel dyplomowany
  • Egzaminator OKE
  • W grudniu 2016 roku ukończone dodatkowe szkolenie dla egzaminatorów OKE w Gdańsku
  • Nauczyciel I LO w Nakle nad Notecią
  • Współautor publikacji naukowej
  • Studia Podyplomowe z Pedagogiki Specjalnej - znam potrzeby m.in. uczniów zdolnych
  • Opiekun uczniów biorących udział w Olimpiadzie Biologicznej, Ekologicznej, Wiedzy o Żywieniu i Żywności oraz konkursów wojewódzkich o tematyce biologiczno - medycznej
  • Kilka nagród Dyrektora Szkoły
  • Wychowawca klas o profilu biologiczno - chemicznym i medycznym
  • Wykładowca biologii w Centrum Edukacyjnym Maturita


Witajcie!

Nazywam się Kamila Stasiewska i jestem absolwentką UMK w Toruniu, kierunek biologia o specjalności genetyka molekularna. Od ponad 20 lat jestem nauczycielem. Jestem czynnym egzaminatorem OKE, dzięki temu posiadam wiedzę, jak prawidłowo formułować odpowiedzi, aby zdobyć upragnione punkty. Znam również najczęściej popełniane przez maturzystów błędy i ostrzegam przed nimi następne pokolenia. Sama również układam zadania maturalne.

Uwielbiam uczyć biologii, zachęcać innych do jej odkrywania. Uważam, że jest to obecnie jedna z najciekawszych i najszybciej rozwijających się dziedzin nauki.
Na moich zajęciach nie można się nudzić, będziesz pracować na wysokich obrotach,  w szybkim tempie i z dawką humoru. Potrafię dotrzeć do każdego ucznia i tłumaczyć  z „ naukowego” na „uczniowski” język.

Nauczysz się analizować polecenia maturalne, aby udzielać oczekiwanych przez egzaminatora odpowiedzi. Poznasz modele odpowiedzi, za które egzaminator może przyznać punkt, ale również te modele odpowiedzi, za które nie otrzymałbyś punktów!, co uważam za ważny element edukacji każdego maturzysty. Wiem, że oprócz  wiedzy, którą powinieneś  "recytować śpiewająco", musisz nabyć umiejętności  konstruowania odpowiedzi w zależności od użytego w zadaniu czasownika operacyjnego i tego Cię nauczę.

W wolnych chwilach relaksuję się podczas spacerów z moim psem Rudolfem, czytam książki  a od roku jestem zapaloną ogrodniczką, i na mojej działce oprócz komponowania rabat kwiatowych uprawiam zdrowe warzywa i owoce.

Zatem zapraszam na moje zajęcia!

Na medycynę nie "udaje się dostać", tylko trzeba sobie na nią solidnie zapracować.
ZRÓB TO! - Razem ze mną!

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.