mgr Sławomir Wandycz
Wykładowcy J. angielski

mgr Sławomir Wandycz

    • Nauczyciel dyplomowany z 18-letnim stażem
    • Egzaminator i weryfikator OKE
    • Nauczyciel  języka angielskiego w IV LO
    • Pięciokrotny laureat nagrody dyrektora szkoły oraz dwukrotny laureat pozytywnej oceny dorobku zawodowego
    • Wykładowca języka angielskiego w Centrum Edukacyjnym Maturita

Drodzy Maturzyści!

Zapraszam Was serdecznie na zajęcia przygotowujące do matury z języka angielskiego, które będę miał przyjemność dla Was poprowadzić. Jestem nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim stażem i (myślę, że również dzięki temu) bogatym bagażem doświadczeń i warsztatem pracy jeśli chodzi o nauczanie tego języka. Od momentu ukończenia przeze mnie studiów na kierunku filologii angielskiej na UMK w Toruniu do chwili obecnej nieprzerwanie uczę języka angielskiego, ponieważ jest to moja pasja.

Jako egzaminator OKE, od kilku lat również sprawdzam arkusze maturalne i zasiadam w komisjach na egzaminie ustnym, stąd wiem, na co zwracać szczególną uwagę przygotowując uczniów do matury z języka angielskiego. Mam nadzieję, że udział w moich zajęciach pozwoli Wam solidnie i rzetelnie przygotować się do egzaminu i zdać go zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, a może i lepiej. Cenię sobie dobry kontakt nauczyciela z uczniami, dlatego postaram się, aby nasze lekcje były nie tylko profesjonalne, ale również przyjemne i spędzone w pozytywnej i motywującej atmosferze.

Na co dzień cechuje mnie niespożyta energia i zapał, które staram się wykorzystać prowadząc swoje zajęcia. Często mówię, że ma szczęście w życiu, gdyż praca nauczyciela jest jednocześnie moim powołaniem jak i największą pasją. Wolne chwile staram się poświęcić na podróże, fotografię, taniec, gotowanie, muzyką i teatr.

© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.