mgr Urszula Jędrzejak-Gąbka
Wykładowcy Matematyka

mgr Urszula Jędrzejak-Gąbka

  • Magister matematyki – specjalność nauczycielska (Uniwersytet Wrocławski)
  • Egzaminator OKE
  • Nauczyciel mianowany
  • Wieloletni korepetytor
  • Nauczyciel Szkoły podstawowej
  • Nauczyciel przygotowujący z powodzeniem do Egzaminu Ósmoklasisty
  • Wykładowca matematyki w Centrum Edukacyjnym Maturita

Witam Was serdecznie!

Nazywam się Urszula Jędrzejak-Gąbka. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Matematykę lubię od zawsze, był to mój ulubiony przedmiot w szkole. Uwielbiałam przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów czy konkursów. Często tłumaczyłam kolegom i koleżankom zadania. Przekazywanie innym wiedzy i umiejętności matematycznych sprawiało mi radość i tak już od dziewięciu lat jestem nauczycielem matematyki.

Moją przygodę pedagogiczną rozpoczęłam w Liceum Ogólnokształcącym, a obecnie pracuję w Szkole Podstawowej. Jestem aktywnym egzaminatorem OKE w zakresie Egzaminu Ósmoklasisty. Oprócz tego od wielu lat udzielam korepetycji i pomagam w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i do matury.

Nauczanie to moja pasja. Tłumaczenie rozwiązań różnych zadań matematycznych sprawia mi ogromną satysfakcję. Zawsze staram się przedstawiać zagadnienie w uporządkowany sposób, tak aby uczniowie na pewno wszystko zrozumieli. Tak, tak … matematykę trzeba zrozumieć. Podczas mojej pracy często odwołuję się do otaczającego nas świata, bo przecież Matematyka jest wszędzie!

Zajęcia prowadzę w miłej i życzliwej atmosferze, tak aby każdy z Was mógł zapytać o jakąkolwiek niezrozumiała część.

Podczas mojej pracy otrzymywałam wiele razy następującą informację zwrotną od moich uczniów: „Pani tak dobrze tłumaczy, wreszcie to rozumiem”. Postaram się, abyś Ty także zrozumiał to, co jeszcze nie jest do końca jasne…

Wolny czas spędzam z moim synkiem i mężem. Lubimy wspólnie podróżować, jeździć na rolkach i przygotowywać nasze ulubione dania.

Oferuję Wam moją otwartość i wiedzę, a od Was oczekuję zaangażowania i otwartego umysłu.

Do zobaczenia na zajęciach!

© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.