Plan Zajęć


Plan zajęć w Bydgoszczy   |   Plan zajęć w Poznaniu   |   Plan zajęć w Toruniu   |   Bydgoszcz - Egzamin Ósmoklasisty


PLAN SEMINARIÓW W FERIE ZIMOWE 2019

Grupa Przedmiot Spotkanie 1 Spotkanie 2 Wolne
miejsca
Bydgoszcz
Sem Biol A
[M. Czerwińska]
Biologia 14.01.2019
8:00-11:00
[UKW, Aula]
15.01.2019
9:00-12:00
[UKW, Aula]
0/55
Sem Biol B
[M. Czerwińska]
Biologia 16.01.2019
15:00-18:00
[UTP, sala B1]
17.01.2019
15:30-18:30
[UTP, sala B1]
20/55
Sem Biol C
[K. Kachel]
Biologia 23.01.2019
8:30-11:30
[UKW, Aula]
25.01.2019
8:30-11:30
[UTP, sala B1]
30/55
Sem Biol D
[K. Kachel]
Biologia 23.01.2019
12:00-15:00
[UTP, sala B1]
25.01.2019
12:00-15:00
[UKW, Aula]
30/55
Sem Chem A
[J. Ławrynkowicz]
Chemia 14.01.2019
12:00-15:00
[UTP, sala B1]
18.01.2019
12.00-15.00
[UKW, Aula]
20/60
Sem Chem B
[J. Ławrynkowicz]
Chemia 14.01.2019
15:30-18:30
[UTP, sala B1]
18.01.2019
8.30-11.30
[UTP, sala B2]
40/60
Sem Chem C
[D. Hapka]
Chemia 24.01.2019
13:00-16:00
[UTP, sala B2]
26.01.2019
12:30-15:30
[UTP, sala B1]
0/60
Sem Mat R
[A. Michalska]
Matematyka rozsz. 13.01.2019
11:00-14:00
[UTP, sala B1]
16.01.2019
10:30-13:30
[UTP, sala B1]
10/40
Sem Mat P
[G. Jurek]
Matematyka podst. 15.01.2019
12:15-15:15
[UKW, Aula]
18.01.2019
15.30-18.30
[UKW, Aula]
10/40
Sem Pol P
[A. Szmelter]
Język polski podst. 21.01.2019
9:00-12:00
[ZSG, sala nr 1]
22.01.2019
9:00-12:00
[ZSG, sala nr 1]
10/20
Sem Ang R
[R. Schaffrath]
Język angielski rozsz. 23.01.2019
8:30-11:30
[ZSG, sala nr 1]
24.01.2019
8:30-11:30
[ZSG, sala nr 1]
5/20
Poznań
Sem Biol P
[A. Kledzik]
Biologia 14.01.2019
8:15-11:15
[AWF, sala 218]
15.01.2019
8.15-11.15
[AWF, sala 227]
5/30
Sem Chem P
[D. Hapka]

Chemia 14.01.2019
12:15-15:15
[AWF, sala 227]
15.01.2019
12:15-15:15
[AWF, sala 201]
10/30
Toruń
Sem Biol T
[M. Grzywna]

Biologia 16.01.2019
13:30-16:30
[TEB Edukacja]
17.01.2019
13:30-16:30
[TEB Edukacja]
5/30
Sem Chem T
[M. Gierszewska]
Chemia 16.01.2019
16:45-19:45
[TEB Edukacja]
17.01.2019
16:45-19:45
[TEB Edukacja]
10/30



BYDGOSZCZ
Gr. Przedmiot Kurs

Dzień
Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:40 - 19:30
24.IX.18
[ZSG, sala nr 1]
1
B2
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:40 - 19:30
24.IX.18
[ZSG, sala nr 5]
brak
B3
Biologia XXL
(130 h)

środa
16:40 - 19:40
26.IX.18
[ZSG, sala nr 2]
brak
B4
Biologia XXL
(130 h)

czwartek
9:00 - 12:00
27.IX.18
[UTP, sala B7]
1
B5
Biologia XXL
(130 h)

piątek
16:00 - 19:00
28.IX.18
[ZSG, sala nr 1]
1
B6
Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
29.IX.18
[ZSG, sala nr 1]
2
B7
Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
29.IX.18
[ZSG, sala nr 2]
brak
B8
Biologia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
29.IX.18
[ZSG, sala nr 8]
2

B10
Biologia 2 kl
(75 h)

środa
16:30 - 18:45
10.X.18
[ZSG, sala nr 1]
1
B11
Biologia 2 kl
(75 h)

czwartek
16:00 - 18:15
25.X.18
[ZSG, sala nr 2]
brak
B12
Biologia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15 - 11:30
6.X.18
[ZSG, sala nr 8]
brak
B13
Biologia2 kl
(75 h)


sobota
12:00 - 14:15
6.X.18
[ZSG, sala nr 1]
1
CHEMIA
C1
Chemia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
2.X.18
[UTP, sala B6]
1
C2
Chemia XXL
(130 h)

środa
9:30 - 12:30
3.X.18
[UTP, sala B6]
brak
C3
Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30 - 19:30
27.IX.18
[ZSG, sala nr 1]
4
C4
Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30 - 19:30
4.X.18
[UTP, sala B7]
brak
C5
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
29.IX.18
[ZSG, sala nr 5]
2
C6
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
29.IX.18
[UTP, sala B6]
brak
C7
Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
29.IX.18
[ZSG, sala nr 4]
4
C8 Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
29.IX.18
[UTP, sala B6]
brak
C10 Chemia 2 kl
(75 h)

poniedziałek
16:30 - 18:45
8.X.18
[ZSG, sala nr 8]
1
C11 Chemia 2 kl
(75 h)

wtorek
16:30 - 18:45
9.X.18
[ZSG, sala nr 1]
brak
C12 Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
11:50-14:05
6.X.18
[ZSG, sala nr 5]
brak
C13 Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
15:00 - 17:15
6.X.18
[UTP, sala B3]
brak
MATEMATYKA
M1 Matematyka R XXL
(130 h)

sobota
8.30 - 11.30
6.X.18
[ZSG, sala nr 4]
brak
M2 Matematyka R XXL
(130 h)

poniedziałek
16.40 - 19.40
15.X.18
[ZSG, sala nr 4]
brak
M3 Matematyka P Stand.
(83 h)

sobota
11.00 - 13.15
13.X.18
[UKW, sala 18]
5
M4 Matematyka P Stand.
(83 h)

czwartek
16.30 - 18.45
11.X.18
[ZSG, sala nr 4]
brak
M5 Matematyka R 2 kl
(75 h)

wtorek
16.30 - 18.45
16.X.18
[ZSG, sala nr 2]
7
JĘZYK POLSKI
P1 Język polski Pstand.
(83 h)

sobota
8.30 - 10.45
13.X.18
[ZSG, sala nr 9]
6
JĘZYK ANGIELSKI
A1 Język angielski Rstand.
(83 h)

sobota
11.00 - 13.15
13.X.18
[UKW, sala 19]
6


POZNAŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1 Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:15 - 11:15
6.X.18
[AWF, sala 220]
6
B2 Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16.30 - 19.30
9.X.18
[AWF, sala 220]
8
B3
Biologia 2 kl
(75 h)

czwartek
16.30 - 18.45
po 15.X.18
[AWF, sala 220]
12
CHEMIA
C1 Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:30 - 14:30
6.X.18
[AWF, sala 220]
6
C2 Chemia 2 kl
(75 h)

środa
16.30 - 18.45
po 15.X.18
[AWF, sala 220]
10


TORUŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1 Biologia XXL
(130 h)

sobota
8.00-11.00
6.X.18
[TEB Edukacja]
2
B2 Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16.45-19.45
9.X.18
[TEB Edukacja]
7
B3
Biologia 2 kl
(75 h)

poniedziałek
17.00 - 19.15
15.X.18
[TEB Edukacja]
7
CHEMIA
C1 Chemia XXL
(130 h)

sobota
11.15 - 14.15
6.X.18
[TEB Edukacja]
8
C2 Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16.30 - 19.30
11.X.18
[TEB Edukacja]
6
C3 Chemia 2 kl
(75 h)

środa
16.30 - 18.45
17.X.18
[TEB Edukacja]
8


BYDGOSZCZ - Egzamin Ósmoklasisty
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
8M1 Matematyka Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
8.30-10.45
13.X.18
[UKW, sala 31]
3
8P1 Język polski Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
11.00 - 13.15
13.X.18
[UKW, sala 31]
3
8A1Język angielskiEgzamin 8 kl
(70 h)

sobota
13.30 - 15.45
13.X.18
[UKW, sala 31]
6

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.