Opinie

Zobacz, co mówią uczestnicy naszych kursów

Irek Różycki

Zajęcia z żywym człowiekiem - z dobrze dobranymi, zaangażowanymi wykładowcami

Bardzo dobry i wydaje mi się, że unikalny sposób na przygotowanie on-line do egzaminu (w naszym przypadku 8-klasisty, tu spojler: z pełnym sukcesem). W przeciwieństwie do wielu kursów, które można znaleźć w sieci, nie są to tylko nagrane lekcje i jakieś automatycznie sprawdzane testy, ale zajęcia z żywym człowiekiem - z dobrze dobranymi, zaangażowanymi wykładowcami. Lekcje są prowadzone on-line, jednak dzięki wymogowi włączonych kamerek i niewielkiej grupie, angażują ucznia tak jak nauka stacjonarna i nie pozwalają na dekoncentrację. Bardzo podoba mi się metodyka prowadzenia kursu, do każdej lekcji uczeń otrzymuje wideo wykład, z którym może się zapoznać przed zajęciami w dowolnym momencie, aby dodatkowo móc się lepiej przygotować do zajęć. Do tego test wstępny, który daje nauczycielowi informacje na jakim etapie nauki jest uczeń oraz potem, w trakcie nauki, testy sprawdzające. Jak już wcześniej wspomniałem, syn ze świetnymi wynikami zdał egzaminy i dostał się do liceum z pierwszego wyboru. Szczerze polecam Maturitę, warto wspomóc w ten sposób przygotowanie dziecka, to był jego pierwszy prawdziwy egzamin w życiu i cieszę się, że otrzymał takie wsparcie.

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Michal Krawczyk

Polecam kurs z fizyki!

Brałem udział w zajęciach z fizyki u Pana Stefana. Chciałabym serdecznie polecić je każdej osobie potrzebującej dodatkowego przygotowania do matury. Na zajęciach oprócz wiedzy merytorycznej przekazywana jest także umiejętność rozwiązywania zadań, których na kursie Maturity rozwiązuje się bardzo dużo. Jestem zadowolony z moich ostatecznych wyników maturalnych, dostałem się na moje wymarzone studia. Polecam!

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Emilia Łuszpińska

Udało mi się dostać się do wymarzonego liceum

Serdecznie polecam kursy Maturita! Uczęszczałam na matematykę (z Panią Magdaleną Kasprzyk), polski (z Panią Bogumiłą Myszkowską) oraz j. angielski (z Panem Sławomirem Wandyczem) od października 2021 roku aż do bodajże marca 2022. Chciałam dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, który mnie czekał. Obawiałam się różnych tematów, jednak po dokładnym omówieniu i przećwiczeniu ich, nabrałam pewności i odwagi. Pracowaliśmy nad wszystkimi wymogami do egzaminu. Udało mi się zdać zadowalająco oraz dostać się do wymarzonego liceum. Każdy z wyżej wymienionych nauczycieli był bardzo cierpliwy. Mogliśmy zadawać tyle pytań, ile tak naprawdę było nam potrzeba. Z całego serca polecam!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Julia Wójcik

Obawiałam się trochę zdalnej formy kursu, ale nie było powodu!

Serdecznie polecam kursy maturalne Maturity!! Zaczęłam uczęszczać na zajęcia w drugiej klasie i kontynuowałam naukę w klasie maturalnej. Obawiałam się trochę zdalnej formy kursu ale nie było powodu! Wszystkie zajęcia prowadzone były przez doświadczonych nauczycieli dzięki którym nauczyłam się na co należy zwracać uwagę podczas pisania pod klucz dzięki czemu udało mi się dostać na wymarzony kierunek!! Osobiście za największą zaletę kursu uważam dostęp do szczegółowych wykładów obejmujących całą niezbędną do matury wiedzę. Krótko przed egzaminem puszczałam wykłady kilkakrotnie w każdym wolnym momencie dzięki czemu powtorki kosztowały mnie mniej wysiłku.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Szymon Kufel

Rzetelne przygotowanie do egzaminu

Kursy maturalne Maturity z biologii i chemii wykupiłem już w drugiej klasie z polecenia znajomych i kontynuowałem je w klasie trzeciej. Zajęcia prowadzone przez Panią Madziar oraz Panią Hapkę-Żmich pozwoliły mi na rzetelne przygotowanie się do egzaminu i dostanie się na wymarzoną uczelnię. Miła atmosfera podczas zajęć, podejście nauczycieli do ucznia oraz merytoryczne ich przygotowanie na najwyższym poziomie pozwalają mi polecić te kursy z czystym sumieniem każdemu przyszłemu maturzyście, gdyż gwarantują bardzo dobre przygotowanie do matury.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Julia Lenarcik

Serdecznie polecam kurs XXL z chemii.

Serdecznie polecam kurs XXL z chemii:) Dzięki Maturicie i własnej pracy udało mi się poprawić maturę na zadowalający wynik.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Zuzanna Rybak

W rok na spokojnie zostaje omówiony cały materiał potrzebny na maturę.

Serdecznie polecam kurs XXL z chemii!!! Zajęcia były prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Pani Dominika potrafi wytłumaczyć dosłownie wszystko w bardzo przejrzysty i zrozumiały dla każdego sposób. Ogromna ilość zadań przerobiona na zajęciach i na warsztatach pozwoliła usystematyzować wiedzę i sprawdzić ją od razu w praktyce. W rok na spokojnie zostaje omówiony cały materiał potrzebny na maturę. Maturita pomogła mi w dostaniu się na wymarzone studia :)) Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w chemii!!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Magdalena Mydlarz-Fiszer

Solidne przygotowanie do egzaminu

Polecam kurs dla ósmoklasisty. Solidne przygotowanie do egzaminu. Na pewno skorzystamy z kursów maturalnych.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kacper Przysada

Nauczyciele są genialni, wymagający, konkretni i tłumaczą do skutku

Uczęszczałem na kursy z biologii oraz chemii (u prof Danuty Madziar i Dominiki Hapki-Żmich) uważam że zajęcia te zapewniają rzetelne i kompleksowe przygotowanie do matury. Nauczyciele są genialni, wymagający, konkretni i tłumaczą wszystko do skutku (czasami naprawdę jak krowie na rowie aż dotrze). Efektem mojej wspólnej pracy z Maturitą jest wynik na poziomie przekraczającym 80% zarówno w wypadku chemii jak i biologii. Polecam.

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Szymon Murawski

Maturita po prostu działa

W klasie maturalnej wykupiłem kurs XXL z biologii i chemii od Maturity. Zrobiłem to z polecenia znajomych i ani przez sekundę nie żałowałem tej decyzji. Prowadzenie zajęć, podejście do ucznia, udostępniane materiały i wiele innych, zawsze było na najwyższym poziomie. Najlepszym tego dowodem są moje wyniki z matury, które umożliwiły mi dostanie się na wymarzoną uczelnie, na kierunek lekarski. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać, Maturita po prostu działa i polecam ją wszystkim, którzy chcą osiągnąć super wyniki na maturze

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Maria Melech

Polecam gorąco kurs dla Ósmoklasistów!

Polecam gorąco kurs dla Ósmoklasistów! Profesjonalizm począwszy od organizacji kursu, materiały po prowadzących. Efekty są tego najlepszym dowodem - zdane na 95-96%.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Grzegorz Sochań

Nie spotkałem się w życiu z tak profesjonalnym podejściem do nauczania

Jako uczestnik dwóch kursów - XXL biologii i XXL chemii - szczerze polecam maturitę. Nie spotkałem się w życiu z tak profesjonalnym podejściem do nauczania. Dodam od siebie, że na maturitę zdecydowałem się będąc już w trakcie całkiem wymagających studiów, a mimo to udało mi się poprawić wyniki z obu matur o ponad 20 p.p.! To tylko świadczy o tym, ile faktycznie maturita ma do zaoferowania zarówno tym mierzącym się po raz pierwszy z maturą, jak i tym próbującym kolejny raz :)

Z tego miejsca pozdrawiam i szczególnie polecam Panią Justynę oraz Panią Danutę, które doprowadziły mnie do wyznaczonego celu :)

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Dominika Marciniak

Wszystkie zagadnienia dokładnie tłumaczone

Z całego serca polecam kursy XXL z chemii i biologii. Super wykłady przygotowujące na zajęcia. Na biologii rozwiązywanie zadań typowo pod klucz maturalny; a to jest często pomijane na takich kursach. Na zajęciach z chemii wszystkie zagadnienia dokładnie tłumaczone, a następnie rozwiązywanie masy zadań. Jeśli kurs przygotowujący do matury to tylko Maturita!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Martyna Niedziela

Dzięki kursom dostałam się na kierunek lekarski w Warszawie

Serdecznie polecam kursy XXL przygotowujące do matury! Brałam udział w zajęciach z Biologii z p. Danuta Madziar oraz z chemii z p. Nina Kaczorowska. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie nauczycieli i naprawdę przyjemna atmosfera na zajęciach, która dodatkowo mobilizowała do pracy. Świetne wykłady, do których można wrócić oraz spotkania online, na których można było swobodnie zadać każde pytanie oraz skonsultować każde zadnie. Dzięki kursom uzyskałam powyżej bardzo dobre wyniki z matur oraz dostałam się na kierunek lekarski w Warszawie. Warto wspomnieć, że Maturita służy pomocą w trakcie kursu, ale również po jego zakończeniu np. w przypadku odwołań! Polecam z całego serca!

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Katarzyna Chorążak

Są to ludzie z powołania, a nie przypadkowej „łapanki”

Szczerze polecam skorzystanie z usług Maturity - kursy dla ósmoklasistów. Jest to bardzo duża pomoc, nauczyciele skupiają się na rzeczach ważnych typowo pod egzaminy, co w szkołach nie zawsze tak dobrze wygląda. Dzieci pracują zdalnie, ale na kamerkach, dzięki czemu nauczyciele kontrolują czy czynnie uczestniczą w zajęciach, co dla nas było bardzo ważne, bo z motywacją wewnętrzną 14-latków bywa różnie.
Syn akurat uczestniczył w kursach bardzo chętnie, ponieważ kadra do prowadzenia zajęć jest dobierana bardzo starannie i prowadzący potrafią złapać świetny kontakt z młodzieżą. Egzaminy napisał bardzo dobrze, dostał się do wybranej przez siebie szkoły bez problemu. Bardzo pomogło mu to, że na kursach nauczyciele przeprowadzają testy sprawdzające poziom wiedzy. Do każdego tematu lekcji jest również dostępne wideo z wykładem oraz lekcje są nagrywane i jest możliwość ponownego ich odtworzenia.
Na mnie, jako rodzicu, duże wrażenie zrobiło również to, że po skończonych kursach i egzaminach, nauczyciele nadal interesowali się losem uczniów i osiągniętymi przez nich wynikami, co jest kolejnym dowodem na to, że są to ludzie z powołania, a nie przypadkowej „łapanki”.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Igor Lisiecki

Angażujące zajęcia na żywo

Mogę polecić kurs maturalny XXL, a szczególnie chemię z Panią Dominiką. Przydatne materiały offline oraz angażujące zajęcia na żywo pomagały utrzymać systematyczność w nauce do matury

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Katarzyna Dybiec

Wiele odniesień jest do zadań maturalnych

Polecam kurs XXL z chemii. Pani Dominika Hapka-Żmich ma ogromną wiedzę i wie jak ją przekazać. Każdy temat jest wytłumaczony w bardzo przystępny sposób. Wiele odniesień jest do zadań maturalnych. Każdy kto rzetelnie pracuje z kursem Maturity może być pewien wysokich wyników na maturze.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marek Blama

Każde spotkanie wnosiło coś ważnego

Pomoc - już na etapie korepetycji - okazała się skuteczna. W ocenie naszego syna każde spotkanie wnosiło coś ważnego, przekazywana wiedza była precyzyjna i uzupełniana o jasne wskazówki przydatne w trakcie egzaminu. Wynik uzyskany na maturze z języka polskiego - tylko to potwierdził. Był zdecydowanie lepszy niż się spodziewaliśmy. Z radością i satysfakcją - POLECAMY !

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jagoda Nawrocka

Krok po kroku - jak myśleć w danym zadaniu

Kurs XXL zarówno z chemii z Panią Hapke jak i z biologii z Panią Madziar są naprawdę cudowne. Uważam ze nie ma osoby która by nie zrozumiała chemii z Panią Hapke:) na wykładach wszystko jest tak dokładnie wytłumaczone, że wystarczy się skupić w 100% porobić zadanka i wszystko się zrozumie:) Pani Madziar od biologii super tłumaczy i prowadzi zajęcia, a jak się czegoś nie umie to dokładnie pokaże krok po kroku jak myśleć w danym zadaniu, wiec nie ma czym się stresować :) Polecam!!

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Aleksandra Klucznikow

92% i 82% z biologii i chemii

W Maturicie miałam w tym roku zajęcia z biologii z panią Danutą Madziar oraz chemii z panią Niną Kaczorowską. Filmiki nagrane z materiałem świetnie wytłumaczone, tak samo jak na zajęciach na żywo z obu tych przedmiotów - zadania tłumaczone każdemu do skutku. Moje 92% i 82% z matur jest tego najlepszym przykładem :) Polecam serdecznie!

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Paweł Ruczyński

Świetnie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze

Bardzo dobrze przygotowane wykłady i świetnie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze z Panią Niną.

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Lidia Chylewska-Barakat

kurs podnosi dojrzałość językową uczestników

Zaletą kursu z języka polskiego była nie tylko przekazywana wiedza, ale także zwrócenie uwagi na świadomość sposobów formułowania wypowiedzi. Mam wrażenie, że kurs podnosi dojrzałość językową uczestników.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jarosław Koselski

Świetne powtórzenie i utrwalenie materiału

Polecam kursy ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki. Świetne powtórzenie i utrwalenie materiału.

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Iweta Stein

Polecam kurs dla ósmoklasisty!

Polecam kurs dla ósmoklasisty!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Agata

Matematykę poprawiłam na 93%

Serdecznie polecam Maturitę jako kurs przygotowujący do matury! Matematykę poprawiłam na 93%, biologia i chemia również na najwyższym poziomie dającym realne szanse na studia medyczne

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Gabriela Łokcik

Super atmosfera na zajęciach online!

Serdecznie polecam kurs XXL z chemii! Bardzo rzetelnie przygotowane materiały, wykłady nagrane na najwyższym poziomie, super atmosfera na zajęciach online!

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Martyna Grodecka

W szczególności polecam panią Anię Kledzik

Mogę szczerze polecić kurs z biologii od Maturity! Dzięki wam ze spokojem przygotowywałam się do matury :) W szczególności polecam panią Anię Kledzik, dzięki niej odeszło sporo stresu i doszło więcej motywacji. Polecam <3

źródło: https://goo.gl/maps/n6wqkeizRuafCFND8
Anna Mazur

Kopniak motywacyjny do nauki

Polecam z całego serduszka kurs XXL z chemii! Wykłady nagrane przez Panią Dominikę i Pana Bartka są przecudowne! Wszystko na nich jest dokładnie wytłumaczone z przykładami. Zajęcia na zoomie z Panią Justyną to istne cudo! Zawsze można zadać pytanie, rozwiać wszelkie wątpliwości! Po każdych zajęcia otrzymuje się kopniaka motywacyjnego do nauki! Pakiet zadań do sprawdzenia się na poszczególnych etapach powtórek są bardzo pomocne przy systematycznej nauce. Wszyscy podchodzą bardzo kompetentnie do sprawy, na najwyższym poziomie!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Wiktoria Kania

Jedna z najlepszych decyzji w moim życiu

Polecam kurs maturalny z Maturity, jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Po 7 miesiącach kursu mam lepsze wyniki z matur niż moi znajomi po 3 latach liceum.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Oliwia Gryszel

Można zawsze liczyć na pomoc

Bardzo polecam kursy maturalne z Maturitą! Miałam biologię z Panią Anną Kledzik, a chemię z Panią Niną Kaczorowską. Oby dwie panie tłumaczą wszystko bardzo zrozumiale od podstaw ze szczegółami, przez co żadne zadanie nie sprawiło mi problemu. Można zawsze liczyć na ich pomoc w niezrozumiałych zagadnieniach.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kamil Gruszka

z Maturitą nie ma się czego bać! :)

Niesamowity kurs maturalny, wraz z niesamowita kadra która ma ogromny dar nauczania, wszystkie zagadnienia które sprawiały mi trudność gdy uczyłem się sam, okazały się błahostką. Serdecznie polecam każdemu kto boi się o swoje wyniki maturalne, z Maturitą nie ma się czego bać! :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kacper Ka

Najlepsze kursy online!

Najlepsze kursy online! Polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Martyna Głód

O wszystko mogliśmy zapytać

Rzetelna firma, wszystko dokładnie wytłumaczone, zajęcia na żywo ciekawe, o wszystko mogliśmy zapytać. Polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Dominika Lewandowska

Dzięki Maturicie i anielskiej cierpliwości nauczycieli matura zdana!

Z czystym sumieniem polecam Maturię! Polski z panią Magdą Maciejewską i matematyka z panią Agatą Podgórską-Falaszek na najwyższym poziomie! Moja wiedza była na początku zerowa a dzięki Maturicie i anielskiej cierpliwości nauczycieli matura zdana!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Nigerr Ballson

Maturita to był strzał w dziesiątkę

Polecam kurs z matematyki z panem Grzegorzem Jurkiem i panią Wilk-Lemparty! Super przygotowanie, dużo zadań, na wykładach wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Maturita to był strzał w dziesiątkę, polecam jeśli chcesz naprawdę wysoko napisać maturę.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Łukasz Sobkowicz

Profesjonalne podejście do zajęć osób prowadzących

Bardzo polecam kurs Maturity, z którego miałem przyjemność korzystać. Wszystko super i klarownie wytłumaczone, wiele zadań w tym maturalnych robionych jest na zajęciach, profesjonalne podejście do zajęć osób prowadzących. Kurs z chemii bardzo pomógł mi się podciągnąć co miało przełożenie na tegoroczną maturę i w rezultacie dostanie się na wymarzone studia.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Tomasz Pajchrowski

Kurs 8-klasisty prowadzony był bardzo rzetelnie

Wg. opinii córki, oraz mojej oceny, kurs 8-klasisty prowadzony był bardzo rzetelnie. W czasie pandemii zajęcia online realizowane były zgodnie z planem oraz były przygotowane. Podejście osób prowadzących uważam godne do naśladowania. Kurs ten umożliwił zdanie egzaminu 8-klasisty na wysokim poziomie. Polecam.

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Nicola Wójcik

Szczególnie polecam lekcje live z panią Klaudią Konerą-Siejek!

Polecam z całego serca kursy Maturita zarówno z chemii jak i z biologii, wykłady pani Dominiki Hapki-Żmich są prowadzone na najwyższym poziomie, wszystko wytłumaczone od podstaw i nie ma możliwości żeby ktoś nie zrozumiał, szczególnie polecam lekcje live z panią Klaudią Konerą-Siejek, która zawsze służy pomocą i poświęca swój prywatny czas uczniowi, lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, przyjemnie się w nich uczestniczy i teraz mogę z przyjemnością powiedzieć ze podjęłam najlepsza decyzje dzięki której dostałam się na wymarzoną uczelnie i kierunek :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Weronika Bogdańska

Polecam kurs XXL z biologii z Panią Anetą Jabłońską!

Z czystym sumieniem polecam kursy Maturity, a w szczególności kurs XXL z biologii z Panią Anetą Jabłońską, w mojej ścieżce edukacyjnej jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym nauczycielem, zwracającym dokładnie na wszystko uwagę, a przede wszystkim na nielubiany przez wszystkich klucz maturalny. Mimo, że zajęcia odbywają się teraz w formie online, w ogóle się tego nie odczuwa, nauczyciel jest zawsze blisko i zawsze szybko można się z nim skontaktować. Bardzo polecam Maturitę, dzięki lekcjom udało mi się poprawić maturę i dostać w końcu na wymarzony kierunek czyli weterynarię. Jeszcze raz polecam!!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Weronika Sieradzka

Udało mi się uzyskać 82% z chemii

Poprawiałam w tym roku maturę z chemii i dzięki kursowi z p. Dominiką Hapką-Żmich oraz p. Niną Kaczorowską udało mi się poprawić swój wynik i uzyskać 82%, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia ♥ bardzo polecam kurs, idealnie przygotowuje do matury, nie miałam problemu ze zrozumieniem żadnego zagadnienia, które rok temu było dla mnie czarną magią. Nie mogłabym dokonać lepszego wyboru :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Martyna Wojciechowska

Każdy szczegół wytłumaczony od podstaw!

Bardzo polecam kurs z chemii z Panią Dominiką Hapką-Żmich! Każdy szczegół wytłumaczony od podstaw w jak najprostszy sposób! Najtrudniejsze zadania obliczeniowe nagle stają się banałem. Polecam także kurs z biologii z Panią Magdaleną Czerwińską. Przerabianie zadań maturalnych na zajęciach online oraz nauka pisania odpowiedzi pod klucz maturalny to strzał w dziesiątkę! Bardzo podobało mi się to, że w każdej chwili jest możliwość kontaktu z nauczycielem w celu przeanalizowania czegoś niezrozumiałego ;))
Filmy bogate w treści, których nie ma w podręcznikach, pomagające zrozumieć wiele zagadnień. Nauczyciele bardzo cierpliwi, wyrozumiali i jednocześnie wymagający, co odbija się pozytywnie w maju ;) Zdecydowanie brakuje takich ludzi w szkołach… Pełen profesjonalizm ♥

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Marta Janowska

Dostałam się na GUMed z pierwszej listy!

Bardzo polecam kurs (online) z chemii z przesympatyczną panią Dominiką Hapką-Żmich! Wszystko logicznie wyjaśnione od podstaw, w przystępny dla uczniów sposób, możliwość powrotu do filmików z wykładów ułatwiła zarówno sporządzenie dokładnych notatek, jak i późniejsza powtórkę materiału. Poszłam na kurs, żeby napisać maturę z chemii na tyle dobrze, by dostać się na wymarzoną uczelnie (GUMed) i udało mi się zrealizować ten cel (i to z pierwszej listy!), dlatego mogę świadomie polecić Maturitę!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Patrycja Krajka

Zajęcia online bezstresowe i prowadzone w przemiłej atmosferze :)

Szczerze polecam!!! Kurs z chemii jest świetny a w szczególności zajęcia prowadzone przez Panią Dominikę Hapkę-Żmich ♥ Wszystko wytłumaczone krok po kroku a jeśli ktoś miał jakieś wątpliwości Pani Doktor tłumaczyła do skutku z pełnym spokojem i pasja! Co najważniejsze zajęcia online bezstresowe i prowadzone w przemiłej atmosferze przez co z chęcią chciało się brać w nich udział. Dodatkowo w przypadku odwołania można liczyć na natychmiastowa pomoc!!! Kurs z chemii pomógł mi poprawić wynik z matury i ostatecznie dostałam się na wymarzony kierunek

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Tadeusz Andrzej

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty na wysokim poziomie!

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty na wysokim poziomie, polecamy!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Weronika Tyrybon

Na lekcjach na zoomie mogłam zapytać o cokolwiek.

3 klasa liceum była dla mnie najtrudniejsza klasa pod względem nauki i organizacji czasu :) W końcu niedługo matura a tyle jeszcze do powtórzenia. Wtedy pojawiła się Maturita. Uczęszczałam rok na zajęcia z chemii u pani Dominiki i na zajęcia z biologii u pani Magdy :) nie tylko powtórzyłam cały materiał, ale dostałam gotowy plan powtórkowy. Plusem jest to, że dzięki gotowym nagraniom mogłam wrócić do zagadnień, których jeszcze nie rozumiem, a na lekcjach na zoomie zapytać o cokolwiek chce :) dzięki temu od października zaczynam farmacje, co mogłoby być niemożliwe gdybym nie uczęszczała na lekcje :) polecam każdemu zagubionemu maturzyście, który nie wie co dalej :)

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Mateusz Wendrowski

Gorąco polecam kurs matematyczny XXL!

Gorąco polecam kurs matematyczny XXL do maturki. Zajęcia bardzo profesjonalne prowadzone przez mądrych, konkretnych i bardzo miłych wykładowców. Dziękuję wszystkim pięknie ❤

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp
Radek Orłowski

Polecam z całego serca kurs XXL z chemii

Polecam z całego serca kurs XXL z chemii, wykłady prowadzone przez panią Dominike Hapke-Żmich stoją na najwyższym poziomie merytorycznie i od strony technicznej, nie są to filmiki na których sie przysypia, a słucha sie ich z zaciekawieniem.
Zajęcia live z panią Klaudią Konerą były prowadzone w naprawde miłej i luźnej atmosferze. Pani Klaudia zawsze odpowiadała na każde najcięższe pytania w taki sposób, aby każdy na zdjęciach zrozumiał zagadnienie. Do tego zawsze miała dla nas dodatkowe materiały, zadania i pomoce naukowe i jak tylko mogła to zawsze odpisywała na wiadomości z pytaniami lub zadaniami z poza kursu.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Martyna Adamiec

Czas warty poświęcenia na dobra naukę w fantastycznej atmosferze!

Z czystym sumieniem polecam kurs od Maturity w wersji XXL zarówno z Chemii jak i z Biologii. Pani Klaudia Konera jest świetną nauczycielką, która wyśmienicie tłumaczy, ale tez jest super sympatyczna osoba, która pomaga w trakcie trwania całego kursu, ale również po jego zakończeniu utrzymuje kontakt ze studentami i pomaga w sprawach szkolnych na dalszych etapach, co często okazuje się nieocenione. Pani Czerwińska również ciepła i super sympatyczna osoba, która wyśmienicie tłumaczy i zwraca duża uwagę na szczegóły w przygotowaniu nas do matury jak najlepiej. Ogółem kurs warty przejścia i czas warty poświęcenia na dobra naukę w fantastycznej atmosferze

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Klaudia Popielska

Panią Klaudia Konera-Siejek z olbrzymią cierpliwością i pasją prowadziła zajęcia!

Z czystym sercem polecam kurs od Maturity! Wszystko dopięte na ostatni guzik, świetna organizacja, a wykłady prowadzone przez Panią Dominikę Hapkę-Żmich były prowadzone w bardzo ciekawy, obrazowy i zrozumiały sposób. Polecam także Panią Klaudię Konerę-Siejek, która z olbrzymią cierpliwością i pasją prowadziła zajęcia i odpowiadała na nasze liczne pytania ❣

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Ewa Pleśniak

Udało mi się poprawić zarówno maturę z biologii, jak i z chemii!

Bardzo polecam kurs Maturity, dzięki któremu udało mi się poprawić zarówno maturę z biologii, jak i z chemii. Pani Klaudia Konera-Siejek potrafiła przekazać wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Z chęcią uczestniczyłam w prowadzonych przez nią zajęciach, ponieważ zawsze była uśmiechnięta, przemiła i w 100% zaangażowana. Pomagała naszej grupie nie tylko podczas wykładów ale i w swoim wolnym czasie. Jeszcze raz bardzo polecam!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp
Natalia Kozłowska

Do matury najlepiej w Maturicie Cię przygotują!

Wyniki matur sugerują, że do matury najlepiej w Maturicie Cię przygotują! Polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Olga Trembacka

Matematyka 82%, chemia 85%! Spełnienie marzeń :D

Z całego serca polecam kursy z matematyki i chemii w Maturicie! Teoria, wykłady na wysokim poziomie i wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Nauczyciele na zajęciach na Zoomie są po prostu wspaniali!! Takie ludzkie podejście, z przyjemnością uczestniczyłam w zajęciach na żywo, chociaż trzeba było wstać w sobotę rano :) Ale sama nigdy bym się tak nie zmotywowała! Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Maturitę i będę ją wszystkim polecać! A wyniki - matematyka 82%, chemia 85%. Spełnienie marzeń :D Dziękuję!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp7
Jagoda Mączka

Udało mi się dostać na lekarski w wymarzonym mieście!

Bardzo polecam Maturitę, dzięki kursom u pani Dominiki Hapki-Żmich i pani Magdaleny Czerwińskiej-Kony udało mi się poprawić maturę i dostać na lekarski w wymarzonym mieście. Super atmosfera na zajęciach w połączeniu z profesjonalizmem! Polecam!

źródło: https://maps.app.goo.gl/ic9peXAJTVE5wGUp
Klaudia Zięba

Wszystko wytłumaczone jasno i od podstaw.

Polecam kursy Maturita! Szczególnie kurs chemii z Panią Klaudią Konerą. Wszystko wytłumaczone jasno i od podstaw. Bezstresowa i miła atmosfera na zajęciach.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Aneta Przydatek

Polecam kurs dla ósmoklasistów

Polecam kurs dla ósmoklasistów z języka polskiego prowadzony przez Panią Magdalenę Maciejewską. Materiał sprawnie powtórzony, cenne wskazówki. Syn zadowolony z wyników egzaminu.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Weronika Górniak

Rewelacyjne kursy zarówno z języka polskiego, matematyki, jak i angielskiego

Rewelacyjne kursy zarówno z języka polskiego, matematyki, jak i angielskiego. Świetnie zaplanowany materiał, nauczyciele mili, cierpliwi, rzetelni oraz co najważniejsze w zrozumiały i przystępny sposób przekazują wiedzę. Organizacja i komunikacja na najwyższym poziomie, nagrywanie lekcji i umożliwienie obejrzenia po zajęciach-ogromny plus. Polecam wszystkim!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Jakub Jarczewski

Zdecydowanie warte swojej ceny kursy z biologii XXL z chemii XXL

Zdecydowanie warte swojej ceny kursy z biologii XXL z chemii XXL.
Pani Madziar z biologii i Pani Hapka-Żmich z chemii świetnie prowadziły zajęcia na zoomie, atmosfera była bardzo ciepła, ale największy nacisk stawiały na merytoryczną pomoc w pisaniu odpowiedzi, wykłady bywały długie - a przed to wnikliwe i omawiały dokładnie wszystkie zagadnienia.
Maturita pomogła mi osiągnąć 83% z biologii i 90% z chemii :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Liliana Mydlarz

Polecam kurs dla ósmoklasistów!

Polecam kurs dla ósmoklasistów, jestem bardzo zadowolona z wyników, angielski zdałam na 100%!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Zuzanna Zielezińska

Pełen profesjonalizm i przyjemność z nauki

Z całego serca polecam Maturite! Wykłady z panią Dominiką Hapką-Żmich to pełen profesjonalizm i przyjemność z nauki :) Również bardzo polecam prowadząca panią Klaudię Konerę-Siejek, niesamowicie życzliwa, zawsze chętna do pomocy i pełna pasji w przekazywaniu swojej wiedzy chemicznej!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Paulina Sobieraj

Kursy Maturity to najlepsze kursy na rynku!

Szczerze? Kursy Maturity to najlepsze kursy na rynku! Poprawiałam w tym roku maturę i dzięki nim dostałam się na medycynę z pierwszych list na WSZYSTKIE uczelnie do których złożyłam papiery! Pani Dominika Hapka-Żmich przekazuje wiedzę z taką łatwością, że nawet moje znienawidzone zadania z płytek i hydratów ogarnęłam w ciągu jednych zajęć! Żałuję, że nie ma takich nauczycieli w każdej szkole, bo z Panią Dominiką chemia staje się po prostu przyjemna i aż chce się jej uczyć! Pani Dominika to prawdziwy chemiczny skarb, a w dodatku jest osobą bardzo empatyczną i naprawdę zależy jej na uczniach! Biologię w Maturicie z Panią Magdą Czerwińską też bardzo polecam! Pani Magda na każdych zajęciach zwracała szczególną uwagę na rzeczy, do których egzaminatorzy lubią się przyczepiać, za co jestem jej ogromnie wdzięczna, bo na maturze nie miałam żadnego problemu z formułowaniem zwięzłych i treściwych odpowiedzi. Podsumowując BARDZO polecam Maturitę! Do wszystkich nieprzekonanych- naprawdę WARTO!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Julia Kalinowska

Taki nauczyciel to skarb!

Bardzo polecam kursy z chemii oferowane przez Maturitę - zwłaszcza prowadzone przez Panią Klaudię Konerę-Siejek. Swoim zaangażowaniem potrafi zachęcić każdego do nauki chemii. Takiego nauczyciela już dawno nie spotkałam. Każde zajęcia są bardzo produktywne, a między lekcjami jesteśmy w stałym kontakcie z Klaudią - dzięki czemu mamy dodatkowe zadania! Taki nauczyciel to skarb! Szczerze polecam

źródło: https://goo.gl/maps/VJQXnASGbkHDPBkHA
Magda Ka

Polecam Maturitę i kurs prowadzony przez Panią Annę Kledzik!

Polecam Maturitę i kurs prowadzony przez Panią Annę Kledzik. Zajęcia, w których uczestniczyła córka Aleksandra, były prowadzone dynamicznie, z pasją, każda minuta wykorzystana, ale był też czas na pytania i wyjaśnienia. Widać, że prowadząca kocha swój przedmiot!!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Karolina Piekarska

Polecam z całego serca Maturitę

Polecam z całego serca Maturitę i kurs z chemii z Panią Dominiką Hapką- Żmich. jeszcze nigdy w życiu chemia nie była tak ciekawa i zrozumiała :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Maria Kosińska

Zmotywowałam się do nauki chemii i biologii :)

Bardzo polecam kursy w Maturicie! Zajęcia super prowadzone i o fajnych godzinach. Przez te kursy bardzo zmotywowałam się do nauki chemii i biologii, a co za tym idzie - uzyskuję lepsze oceny.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Oliwia Zblewska

Rozwiązywaliśmy bardzo dużo zadań co potem przydało się podczas egzaminu!

Chodziłam na kurs Maturity dla ósmoklasistów na trzy przedmioty (język polski z panią Anną Betańską, matematyka z Panem Grzegorzem Jurkiem oraz język angielski z Panem Sławomirem Wandycz). Bardzo dużo mi to dało przez co testy poszły mi dobrze. Rozwiązywaliśmy bardzo dużo zadań co potem przydało się podczas egzaminu. Zadania były także bardzo dobrze wytłumaczone co ułatwiło odrabianie prac domowych. Z pewnością mogę stwierdzić, że kurs znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Polecam wszystkim zajęcia w maturicie!!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jędrzej Bartkowiak

Jak najbardziej polecam Maturitę

Gorąco polecam kursy XXL z biologii jak i chemii! Zajęcia z Panią Madziar zaprzyjaźniły mnie z czasownikami operacyjnymi i biologicznymi zadaniami wszelkiego rodzaju. Możliwość dopytania się w razie potrzeby oraz dokładne tłumaczenie tematów były zbawieniem dla osoby, która nie zawsze lubiła się biologią:) Natomiast zajęcia z Panią Hapką-Żmich to połączenie profesjonalnej nauki chemii i ciągłego uśmiechu na twarzy. Lekcje chemii pozwoliły mi ułożyć i utrwalić w głowie wszystkie chemiczne informacje oraz nauczyły mnie patrzenia na niektóre zadania z zupełnie innej perspektywy, często bardziej przejrzystej. Jak najbardziej polecam Maturitę, ponieważ dzięki niej mam szansę dostać się na wymarzone biol-chemowe studia!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Małgorzata Ciastoń

Najlepsze kursy maturalne!

Najlepsze kursy maturalne! Dużo pracy z czasownikami operacyjnymi i zwracanie uwagi na maturalne kruczki na biologii z p. Czerwińską; logiczne, obrazowe tłumaczenie pozornie trudnych zagadnień oraz setki przerobionych zadań na chemii z p. Hapką-Żmich - i lekarski stał się osiągalny nawet dla absolwentki szkoły muzycznej. Gorąco polecam.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Maciej Majewski

Bardzo dobrze zdałem maturę z rozszerzonej matematyki.

Dzięki Maturicie bardzo dobrze zdałem maturę z rozszerzonej matematyki. Polecam zajęcia z Panem Grzegorzem Jurkiem :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Weronika Nowak

Matura poszła mi lepiej niż się tego spodziewałam!

Polecam Pana Grzegorza Jurka, który uczy matematyki, dzięki niemu matura podstawowa poszła mi lepiej niż się tego spodziewałam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Amelia Maćkowiak

Nauka chemii stała się dla mnie czymś przyjemnym.

Mogę szczerze polecić kursy maturalne XXL z chemii w Maturicie. Przez 2 lata w liceum chemia mi nie szła, nikt nie potrafił mi jej dobrze wytłumaczyć, przez co nie miałam motywacji, żeby się jej uczyć. Dopiero gdy poszłam w klasie maturalnej na kurs z Maturity nauka chemii stała się dla mnie czymś przyjemnym. Zaczęłam ją rozumieć a przez to i lubić. Okazała się nie taka straszna. A wszystko dzięki Pani Konerze, dzięki której uzyskałam bardzo dobry wynik z matury. Dodam, że zajęcia online były również przeprowadzone profesjonalnie, przez co nawet ta utrudniona nauka nie była przeszkodą do zrozumienia chemii.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Gracjan Bartkowiak

Poprawiłem biologię i dostałem się na wymarzoną stomatologię!

Serdecznie polecam :) Dzięki Pani Annie Kledzik udało mi się poprawić maturę z biologii co umożliwiło mi dostanie się na wymarzoną stomatologię :D :D

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/
Juliusz Wojtczak

Bardzo profesjonalnie przeprowadzono nauczanie on-line.

Polecam kursy z biologii i chemii. Biologia z panią Madziar pomogła poszerzyć wiedzę oraz pogłębić umiejętność precyzyjnego myślenia. Chemia w 3 klasie z panią Hapką-Żmich i w 2 klasie z panem Kruczyńskim ułatwiła zwracanie uwagi na istotne szczegóły i umożliwiła poprawę umiejętności obliczeniowych. Bardzo profesjonalnie przeprowadzono nauczanie on-line. Polecam niezdecydowanym.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Anna Stadnicka

Na maturę poszłam na maksa przygotowana

Szczerze polecam kursy przygotowujące do matury MATURITA, wysoki poziom nauczania pozwalający na zdobycie wysokich wyników na maturze. Zajęcia z panią Madziar z biologii oraz z panią Hapką- Żmich od chemii wspominam cudownie, każdy temat przerabiany ze szczegółami w zrozumiały sposób oraz masa zadań pozwalających na utrwalenie materiału. Na maturę poszłam na maksa przygotowana bez żadnych wątpliwości co do mojej zdobytej wiedzy. Dzięki zajęciom tym uzyskałam wysokie wyniki z matury, które pozwolą mi dostać się na moje wymarzone studia. polecam z całego serca! ❤

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Wiktoria Łysak

Z całego serca polecam chemię w Maturicie

Z całego serca polecam chemię w Maturicie. Wszystko jest tłumaczone od podstaw po najtrudniejsze zagadnienia, dodatkowo plusem jest duża ilość zadań. Zajęcia zdalne są przygotowane bardzo rzetelnie i profesjonalnie, można się wiele nauczyć, ale także utrwalić swoją wiedzę. Lekcje nie są przeładowane materiałem, dzięki świetnie rozłożonemu materiałowi, co bardzo ułatwia systematyczne powtórki. Szczególnie polecam Panią Dominikę Hapkę-Żmich wytłumaczy każde zagadnienie nawet najbardziej opornym uczniom w prosty i jasny sposób, dodatkowo, dzięki miłej i bardzo przyjaznej atmosferze naprawdę chce się przychodzić na zajecia. No i oczywiście zawsze jest dużo śmiechu

źródło: https://goo.gl/maps/LJpaDmmncbwtjBZTA
Cyborgus Kobusus

Super atmosfera, wsparcie i porady

Ogromnie polecam, nauczyciele przekazują wiedzę rzetelnie i z humorem, przez co znacznie łatwiej utrwalania jest wiedza, jeśli ktoś ma szczere chęci wyciągnięcia z zajęć jakiś korzyści i stara się, to są to zajęcia dla niego. Super atmosfera, wsparcie i porady, które skutkują świetnym wynikiem na maturze!

źródło: https://goo.gl/maps/gK9XarkvNKkPDSSZA
Zuzanna Gliniecka

Polecam z czystym sumieniem, to była najlepsza inwestycja♥️

Jeśli ktoś zastanawia się nad kursem z chemii razem z Maturitą to naprawdę nie ma nad czym!! Poprawiałam maturę w tym roku i uczęszczałam na kurs XXL z chemii do pani Dominiki i dzięki temu dostałam się na swój wymarzony lekarski♥️ Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze i mimo, że trwają dość długo bardzo szybko leci tam czas. Pani Dominika dba o to żeby każdy zrozumiał dany temat, potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze tematy w prosty i obrazowy sposób. Motywuje do nauki częstymi sprawdzianami i nagrodami z dobre wyniki

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Kacper Mastalerz

Maturita - miejsce godne polecenia

Maturita - miejsce godne polecenia. Dzięki wam moja dziewczyna perfekcyjnie napisała maturę i dostała się na wymarzone studia!

źródło: https://goo.gl/maps/W4qHHi8hQdkktfkc8
Oliwia Witkowska

Solidne przygotowanie do matury

Serdecznie polecam kurs XXL z biologii Panią Madziar oraz z chemii z Panią Hapką-Żmich ❤️ wszystko świetnie wytłumaczone, przyjazna atmosfera i przede wszystkim solidne przygotowanie do matury. Dzięki kursom poczułam się o wiele pewniej w rozwiązywaniu zadań maturalnych, których na zajęciach robi się mnóstwo i można się z nimi oswoić. Na zajęciach z biologii przede wszystkim zwrócenie uwagi na „klucz”, zadania typu „wyjaśnij” - czyli to co najbardziej problematyczne dla maturzystów. Do każdego działu zebrany najciekawszy zestaw zadań, co pozwala usystematyzować wiedzę. Na zajęciach z chemii, z której zawsze czułam się niezbyt mocna wszystko wytłumaczone od A do Z, dużo schematów, rysunków, żeby jak najlepiej zrozumieć, a nie tylko nauczyć się na pamięć. Pani Dominika narzuca szybkie tempo, ale zajęcia przebiegają w tak wesołej atmosferze, że 3 godziny zlatują niewiadomo kiedy

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Wiktoria Jakubowska

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Centrum Edukacyjne Maturita

Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Centrum Edukacyjne Maturita oraz kursy maturalne XXL z biologii i chemii!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Adrian Szal

Dzięki Maturicie udało mi się poprawić zeszłoroczny wynik,

Polecam kurs z biologii z Panią Czerwińską oraz kurs z chemii z Panią Hapką-Żmich. Dzięki Maturicie udało mi się poprawić zeszłoroczny wynik, z którym mam teraz duże szanse dostać się na wymarzone studia. Zajęcia zawsze przebiegały w miłej, lekkiej atmosferze, a wykładowcy motywowali do systematycznej nauki. Zawiłe zagadnienia zawsze były dokładnie tłumaczone. Atutem kursów w Maturicie jest duża ilość zadań do rozwiązania w domu, które każdy otrzymuje co lekcję i są one sprawdzane na następnym spotkaniu. Pozwalają one usystematyzować wiedzę i zrozumieć schemat udzielenia odpowiedzi na maturze (zwłaszcza w biologii).
Nie ma lepszych kursów maturalnych w Bydgoszczy niż Maturita.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Agata Leśniewska

Widoczne postępy motywowały mnie do pracy.

Zaczynałam klasę maturalną mając problemy z chemią, nie rozumiałam jej i czułam niechęć do tego przedmiotu. Dzięki zajęciom z Panią Konerą, zaczęłam lepiej rozumieć wiele zagadnień, a uczenie się chemii przestało być dla mnie przykrym obowiązkiem, ponieważ widoczne postępy motywowały mnie do pracy. Wszystko miałam wytłumaczone w dokładny i prosty sposób w miłej atmosferze.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
Hanna Grochowska

Polecam kurs z matematyki!

Polecam kurs z matematyki, przygotowanie do rozszerzenia na wysokim poziomie!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews/
schabowy_

Bardzo polecam zajęcia z języka polskiego...

Bardzo polecam zajęcia z języka polskiego z Panią Bogumiłą Myszkowską. W kilka tygodni przekazała mi całą potrzebną wiedzę na maturę. Zajęcia online przebiegały płynnie bez większych problemów. Lekcje nie były monotonne a były przeprowadzone bardzo ciekawie. Polecam z całego serca

źródło: https://goo.gl/maps/nYAo62QAYHYjdV936
Hania Bartkowiak

Miałam okazję na dokładną powtórkę materiału w jeden rok

W maturalnej klasie zdecydowałam się na zajęcia XXL z chemii z Panią Hapką-Żmich i zajęcia standardowe z biologii z Panią Matczak i był to strzał w dziesiątkę. Z Panią Matczak przerobiliśmy mnóstwo zadań, wspólnie zwracaliśmy uwagę na szczegóły i formułowanie odpowiedzi typowo maturalnych. Dzięki temu miałam okazję na dokładną powtórkę materiału w jeden rok.Jednak tak bardzo nie bałam się biologii na maturze jak chemii, dlatego zajęcia z chemii z Panią Hapką Żmich były dla mnie zbawieniem, ponieważ pierwszy raz spotkałam się z nauczycielem, który faktycznie potrafi objaśnić zagadnienia chemiczne, a nie jedynie podyktować, dzięki czemu zajęcia te stały się dla mnie przyjemnością, pomimo że Pani Hapka-Żmich potrafiła niekiedy nieźle pocisnąć testem ????Polecam zajęcia wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy nie radzą sobie z chemią, bo sama się mogę przyznać, że z diagnozy miałam zaledwie 20 kilka procent a na maturze wyszło o wiele więcej ???? Zajęcia z Maturity wraz z determinacją ucznia potrafią zdziałać cuda i pozwalają dostać się na wymarzone studia❤️

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Szymon M. Oleksów

Motywacja, super atmosfera na zajęciach, wszechstronna pomoc

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kursu do matury, albo nie miałeś chemii w szkole średniej i rozważasz co wybrać - wybierz kurs z chemii u pani dr Magdaleny Gierszewskiej, innego wyboru nie ma!!! Motywacja, super atmosfera na zajęciach, wszechstronna pomoc i nikt nigdy nie dostanie odmowy pomocy czy dokładniejszego wytłumaczenia, pełno instrukcji. Chemia z Panią Madzią to hobby i styl życia a nie nauka, nuda i bujda. Polecam z całego serducha. Na zajęcia z chemii czy to licealnej- maturalnej, czy tez na studiach chciałbym móc uczęszczać jak najdłużej. Aż żałuje wybory uczelni w innym mieście.
Gorące pozdrowienia dla Pani Madzi

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Alicja Wojciechowska

Z całego serca polecam kursy maturalne z Maturity!

"Z całego serca polecam kursy maturalne z Maturity!"
Po 3 latach studiów z pielęgniarstwa postanowiłam zrobić rok przerwy i skupić się jedynie na przygotowaniach do matury z biologii i chemii.
Na podstawie przeczytanych opinii wybrałam kursy przygotowujące Maturity.
Od października do maja uczęszczałam na zajęcia z biologii z Panią magister Madziar, a z chemii z Panią doktor Hapką-Żmich.
Na każde spotkanie jechałam z wielką przyjemnością i ciekawością. Moja wiedza z obu tych przedmiotów została wzbogacona i nauczyłam się jak przelać ją na papier podczas matury w maju. Jestem przekonana ,że każdy kto na poważnie podejdzie do przygotowań do matury, z obu tych przedmiotów, pod kierunkiem tych dwóch cudownych nauczycielek, to tak jak ja dostanie się na wymarzone studia( medycyna)!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Damian Sztangierski

To oczywiste, że to najlepszy wybór!

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, to trafiłeś na odpowiednie kursy! Biologia z Panią Magdalena Czerwińska, to sama przyjemność, zajęcia, na których wiedza sama wchodzi do głowy! Zaangażowanie Pani Magdaleny jest widoczne na pierwszy rzut oka, widać, że pracuje w tym miejscu z pasją i sprawia jej to ogromną przyjemność, co przekłada się na cudowną atmosferę na zajęciach, co do jej kompetencji nie ma żadnych wątpliwości!
Chemia z Panią Dominika Hapka-Żmich? To oczywiste, że to najlepszy wybór! Jeśli szukasz osoby, która przetłumaczy Ci chemie na "ludzki" język, to Pani Dominika, jest najbardziej odpowiednią osobą! Tłumacz z Niej pierwsza klasa! Zajęcia zawsze w miłej, wesołej atmosferze, a co ważniejsze, zawsze wychodziło się z nich z dawką dodatkowej wiedzy!
W skrócie to gorąco polecam obie te cudownie Panie <3!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Agata KG

Syn super zdał egzaminy i dostał się do wymarzonej szkoły

Polecam kursy dla ósmoklasistów. Syn super zdał egzaminy i dostał się do wymarzonej szkoły średniej mimo kumulacji rocznika i dużej konkurencji.

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Ola Loda

Maturita - najlepsze przygotowanie do matury !

Uczęszczałam na kursy z biologii i chemii od 2 klasy liceum. W drugiej klasie zajęcia odbywały się raz w tygodniu po 2 godziny z każdego przedmiotu. Materiał był realizowany prawie równocześnie z tym ze szkoły, dzięki czemu łatwiej było utrwalić materiał i przygotować się do pracy klasowej ????
W trzeciej klasie zapisałam się na kurs XXL z chemii u Pani Hapki-Żmich, i z biologii u Pani Madziar. Zajęcia z chemii pozwoliły przerobić i zrozumiec cały materiał z liceum, co pozwoliło uzupełnić wszystkie braki. Pani przedstawiała wszystkie zagadnienia w sposób łatwy do ogarnięcia, myślę że każdy znalazł swój sposób na liczenie nawet trudnych zadań ????. Z biologii zajęcia polegały na gruntownym powtórzeniu materiału oraz na wyćwiczeniu pisania odpowiedzi pod klucz. Zajęcia odbywały sie raz w tygodniu po 3 godziny, dodatkowo w okresie ferii zimowych można było uczestniczyć w seminariach, w czasie których rozwiązywaliśmy matury z poprzednich lat. Pod koniec kursu odbyła się też próba matura przygotowana przez wykładowców Maturity, co pozwoliło sprawdzić poziom swojej wiedzy. ????.

Polecam w 100% ????

źródło: https://goo.gl/maps/fBphbdLM86Xggq539
Mateusz Sobczak

Wreszcie można było zrozumieć to co w szkole mieliśmy wykuć na pamięć.

Niedosyt po wynikach zeszłorocznej matury, decyzja o poprawce i wybór Maturity (kursy XXL z biolci i chemii)
Była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć w tamtym momencie. Chociaż początki były trudne, bo wstępne testy na kursach poszły...noo niezbyt dobrze
A potem było już tylko lepiej
Na zajęcia z chemii z Panią Dominiką chodziło się z ogromną przyjemnością, bez stresu czy strachu. Wszystko mieliśmy wyłożone prosto i logicznie, nie brakowało przy tym śmieszkowania (zwłaszcza jak się dotarło do alkoholi). Wreszcie można było zrozumieć to co w szkole mieliśmy wykuć na pamięć. Bez większych problemów przećwiczyliśmy każde zagadnienie, które pojawiło się potem na arkuszu maturalnym. Zdecydowanie najfajniejsze zajęcia z chemii w jakich miałem przyjemność brać udział.
Na kursie z biologii u Pani Madziar przerobiliśmy mnóstwo zadanek, dzięki czemu nauczyliśmy się poprawnie formułować odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się na co zwracać uwagę w trakcie rozwiązywania arkusza maturalnego. Nie brakowało też ciekawostek z życia wziętych, które Pani Madziar tak często przytacza bazując na swojej naprawdę godnej pozazdroszczenia wiedzy.
Jestem naprawdę wdzięczny obu Paniom za trud włożony w przygotowanie nas do tegorocznej matury. Dzięki ich wysiłkom i swojej systematycznej pracy w domu, udało mi się uzyskać wyniki, dzięki którym już od października będę studentem kierunku lekarskiego.
Dlatego szczerze polecam kursy w Maturicie! :-D

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Natalia Grochowiecka

Rozwiązaliśmy większość dostępnych arkuszy, dzięki czemu żadne zadanie na egzaminie nie było dla mnie zaskoczeniem

W 100% polecam kurs z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym ☺️ Zajęcia z panem Wandyczem cechowała duża intensywność, co uważam za ogromny plus. Rozwiązaliśmy większość dostępnych arkuszy, dzięki czemu żadne zadanie na egzaminie nie było dla mnie zaskoczeniem. Jeśli komuś naprawdę zależy na nauce, może wyciągnąć z tych lekcji ogrom wiedzy. Myślę, że wyniki ( 100% i 96%) mówią same za siebie. Dodam tylko, ze nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z językiem na poziomie rozszerzonym, wiec samodzielnie bardzo trudno byłoby mi nadrobić materiał. Na zajęciach zawsze panowała przyjemna atmosfera, mogliśmy zadać każde pytanie, a Pan od razu rozjaśniał nasze wątpliwości. Poza tym, lekcje odbywały się regularnie, nie były odwoływane. Chętnie odbyłabym kurs jeszcze raz.

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Jagoda Tomaszewska

Poczułam się porządnie przygotowana do matury!

Z całego serduszka polecam zajęcia z Panią Magdaleną Czerwińską!! Decydując się na poprawę matury byłam strasznie zniechęcona do nauki biologii, zdążyłam już dawno zapomnieć połowę materiału, a pisanie pod klucz wydawało mi się czymś kompletnie nierealnym. Na szczęście trafiłam do grupy B4, gdzie po wielu ciężkich godzinach pracy i setkach przerobionych zdań w końcu poczułam się porządnie przygotowana do matury, co zaprocentowalo wynikiem 83% - a to wszystko zasługa najcudowniejszej Pani Czerwińskiej!! ❤️

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Marcin Lewandowski

Zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury

Bardzo serdecznie polecam kursy Maturity! Zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury na kursach z biologii i chemii, a atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna.

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Weronika Złotowska

Było bardzo fajnie, a poranne kartkóweczki zmusiły mnie do chemicznego wzięcia się za siebie

Serdecznie polecam kursy Maturity! Będąc na studiach doszłam do wniosku że chciałabym zmienić kierunek. Zaczęłam chodzić w grudniu na kursy XXL z biologii do pani Czerwińskiej oraz z chemii do Pani Ławrynkowicz.
Pani Czerwińska- kobieta z przeogromną wiedzą i mająca świetny kontakt z uczniem. Wszystkie zadania oprócz strony merytorycznej omówione mieliśmy z technicznymi wskazówkami. Pisząc maturę słyszałam w głowie głos Pani Czerwińskiej(„wyjaśnij- przyczyna, mechanizm, skutek”, „nie pisz aż tyle, bardziej zwięźle” „a skąd się to bierze??”) w każdym razie zajęcia oceniam na wielki plus. Pół roku intensywnej pracy i ponad 80% z biologii! Jeden z najlepszych pedagogów jakich spotkałam w życiu! Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.
Pani Ławrynkowicz- pani z humorem i dużym obyciem z tym, co maturalne. Zarzucała nas tonami zadań, liczyliśmy wszytko na każdy możliwy sposób. Zwróciła uwagę na unikanie skrótów myślowych i pokazała jak dobrze pokazać etapy rozwiązywania zadań egzaminatorowi. Było bardzo fajnie, a poranne kartkóweczki zmusiły mnie do chemicznego wzięcia się za siebie. Jeżeli nie wyciągnęłam z zajęć wszystkiego, to tylko dlatego że były na ósmą, a o tej porze mój mózg śpi.
Co tu dużo mówić- było super i polecam wsrzytkim, którzy chcieliby w przyszłości nosić biały fartuch. Mam nadzieję że uda mi się zdobyć mój :-D

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Dadziek PL

Dzięki Maturicie mogę iść na kierunek lekarski na każdej uczelni medycznej w Polsce. Dziękuję!

Każdemu, kto zapyta, z czystym sumieniem mogę ze wszystkich sił polecić kursy maturalne w wersji XXL z biologii i chemii w Maturicie.
Jest to najlepszy wybór z możliwych, jeśli chce dobrze napisać się maturę z wyżej wymienionych przedmiotów.

Moje dotychczasowe, niestety bezowocne poszukiwania, który realizowałby ze mną przejrzyście materiał, ułatwiając jego zrozumienie i bazując głównie na zadaniach stricte maturalnych, a jednocześnie zwracałby szczególną uwagę na klucze maturalne, które byłyby przez niego samego zrozumiałe, w końcu trafiłem do Maturity.
Forma zajęć w postaci kursów była dla mnie nieznana i miałem do niej stosunkowo małe zaufanie, lecz już pierwsze zajęcia szybko rozwiały moje wątpliwości.

Zajęcia były przeprowadzane ze szwajcarską wręcz precyzją. Wykładowca bazując na zadaniach maturalnych zwracał bardzo dużą uwagę na klucze i tam, gdzie pojawiały się jakieś słowa do niego nie pasujące, dokonywał korekty i szczegółowo ją wyjaśniał. Ponadto udzielał grupie cennych wskazówek, jak podejść do danego typu zadania i jakim słownictwem operować.
W ten sposób udało mi się wypracować świetną technikę robienia zadań maturalnych, czego efektem jest bardzo zadowalający wynik z tegorocznej (2018) matury, która ogólnie krajowo wypadła bardzo słabo w porównaniu do lat ubiegłych.

Dzięki Maturicie mogę iść na kierunek lekarski na każdej uczelni medycznej w Polsce. Dziękuję!

źródło: https://goo.gl/maps/DCUaSzxp72gkTfce8
Marta Marciniak

Z całego serca mogę polecić kurs z matematyki

Z całego serca mogę polecić kurs z matematyki, w którym miałam przyjemność uczestniczyć przez rok. Dzięki cierpliwości, wiedzy, umiejętności tłumaczenia na tak zwany "chłopski rozum" i ogromnej wyrozumiałości dla nawet jak by się zdawało najgłupszych pytań kursantów ze strony wykładowcy i życzliwości właścicieli, którzy zawsze starają się by uczestnicy nie byli stratni i kurs był dla nich owocny, przechodzenie na zajęcia było przyjemnym z pożytecznym. Z autopsji mogę powiedzieć, że kurs z odpowiednim nastawieniem ze strony ucznia przyniesie poczucie przygotowania do matury a wyniki przerosną oczekiwania.

źródło: https://goo.gl/maps/TY7xk13f2oZWqhUL9
Olivia Sinko

Gorąco polecam Maturite!

Gorąco polecam Maturite !!! :)
Jeżeli ktoś myśli o biologii .. to tylko z P. Magdalena Czerwińska. Najlepszy nauczyciel jakiego w życiu miałam

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Gosia Wierzba

Polecam zajęcia z matematyki

Polecam zajęcia z matematyki, szczególnie u pana Grzegorza Jurka. Wróciłam w zeszłym roku z zagranicy i miałam tak zwane tyły z matematyki. Przygotowując się z maturita nie dość że nadgonilam zaległości ale również byłam w stanie udzielać się na lekcjach i zdać maturę nie na pracę progowa ale aż na 70 %. Jestem bardzo wdzięczna maturicie oraz Panu Grzegorzowi. Maturite polecam każdemu ????

źródło: https://goo.gl/maps/xfotjg6AZRCWrMzd7
Ola

Nauczycielka zwracała naszą uwagę na odpowiednie formułowanie odpowiedzi "pod klucz"

Miałam przyjemność przez rok uczestniczyć w kursach XXL z chemii z panią Hapką-Żmich oraz z biologii z panią Kachel. Pani od chemii wspaniale potrafiła połączyć teorię z praktyką w spójną i logiczną dla całej grupy całość, a następnie utrwalić naszą wiedzę licznymi zadaniami. Pani od biologii natomiast, poza świetnym wyjaśnieniem wszystkich skomplikowanych procesów biologicznych, bazując na setkach poleceń, zwracała naszą uwagę na odpowiednie formułowanie odpowiedzi "pod klucz" tak, aby żadne słowo nie przesądziło o straconym na zadaniu z arkusza maturalnego punkcie. Obie panie są niezwykle cierpliwe i pracowite, a do tego przesympatyczne! Dzięki zajęciom z nimi udało mi się poprawić zeszłoroczny wynik i dostać na wymarzony kierunek lekarsko-dentystyczny. Naprawdę polecam każdemu!????

źródło: https://goo.gl/maps/6ruKNMYU9QQ4P7jP7
Natasza Dybciak

Byłam przygotowana na maturalne ,,haczyki"

Lekcje z Panem Bartoszkiem, historia XXL, zdecydowanie polecam! :) Ogrom wiedzy, a przy tym świetna atmosfera i możliwość wielu dyskusji. Byłam przygotowana na maturalne ,,haczyki", bo nie tylko wiedza ale też umiejętność pisania pod klucz, jest bardzo ważna. Mnóstwo wskazówek odnośnie pisania pracy pisemnej, które trzeba tylko umiejętnie później wykorzystać. Maturita z historii pomaga w nauce i utrwalaniu już zdobytej wiedzy :) a Pan Bartoszek uczy z czystej pasji! Zresztą, wymarzony UJ mówi sam za siebie

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Aleksandra Boniecka

Udało mi się zdać maturę z historii na poziomie lepszym niż ten, którego oczekiwałam

Polecam! Tylko dzięki nauce z panem Bartoszkiem udało mi się zdać maturę z historii na poziomie lepszym niż ten, którego oczekiwałam. Rzetelnie przerobione tematy, zwrócenie uwagi na najważniejsze aspekty, a przy tym stała praca z arkuszami. Zajęcia nie są nudne, ale pełne ciekawych historii i pasjonujące. Ja byłam na kursie XXL i uważam to za najlepsze rozwiązanie.

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Alicja Giża

Cieszę się, że w 3 klasie również będę kontynuować kurs w Maturicie!

Polecam bardzo! Kurs z matematyki rozpoczęłam w 2 klasie liceum z Panią Agnieszką Michalską. Cierpliwość anielska, wiedza przeogromna, a do tego zrozumienie toku myślenia każdego osobno. Przede wszystkim nauka logicznego myślenia, a nie twarde regułki i zasady. Cieszę się, że w 3 klasie również będę kontynuować kurs w Maturicie i z tą Panią, bo matura już nie będzie taka straszna. Polecam gorąco nie tylko maturzystom, ale także osobom rok przed klasą maturalną, bo daje to już jakiś obraz i myślenie pewnymi schematami, a po za tym nic się nie straci, a można tylko zyskać i to duuuużo! Po za tym sam klimat zajęć bardzo na plus, bo zawsze czeka na nas herbatka lub kawka, co uprzyjemnia spotkania, a nauka w mniejszych grupach także jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym słowem polecam!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Weronika Bednarek

Zajęcia były prowadzone w przemiłej atmosferze

Szczerze mogę polecić kurs przedmaturalny Maturita! Chodziłam na zajęcia z Języka Polskiego do Pani Aleksandry Szmelter. Zajęcia były prowadzone w przemiłej atmosferze. Wszystko było tłumaczone od A do Z.. W zależności od potrzeby ucznia. Wiele prac do pisania co pomagało w znalezieniu naszych małych błędów tuż przed maturą. A Pani A.Szmelter to nauczycielka z ogromną cierpliwością oraz z wielkim sercem!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Ola Balak

Wszystko było wytłumaczone od A do Z

W klasie maturalnej uczęszczałam na kurs XXL z chemii prowadzony przez Panią Dominikę Hapkę-Żmich. Zajęcia uwielbiałam, pomogły mi zrozumieć wszystkie niezbędne do matury zagadnienia. Wszystko było wytłumaczone od A do Z w bardzo obrazowy i klarowny sposób. Atmosfera na zajęciach było przemiła przez co te 3 godziny, nawet we wtorkowe wieczory, mijały w oka mgnieniu! Testy, które były regularnie przeprowadzane, pozwalają zwrócić uwagę na robione przez nas błędy, które na maturze będą kosztować nas cenne punkty. Zadania, które dostawaliśmy na zajęciach, były typowo maturalne, ćwiczyły w nas umiejętność zapisywania wszystkiego czego wymagał od nas maturalny klucz i wskazywały wszystkie chemiczne niuanse, które musieliśmy znać, a o których nie zawsze mówi się w szkole. Naprawdę z całego serca polecam Maturitę, ponieważ wiem, że uczęszczanie na kurs połączone z rzetelną i sumienną pracą w domu to przepis na sukces na maturze. Klasa maturalna to niezły maraton, ale wszystko jest do zrobienia, a te zajęcia to wielka dawka motywacji w walce o dostanie się na wymarzone studia! Ja wszystkich jeszcze raz zachęcam do jak najszybszego zapisania się, a sama już mogę się pochwalić byciem przyszła studentka medycyny. Polecam!!! ❤️⚕️

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Bartłomiej Szymczak

Przerobiliśmy setki stron zadań pochodzących z różnych źródeł

Polecam wszystkim uczniom kursy Maturity <3
Przed maturą zapisałem się na kursy XXL z biologii(z panią Madziar) i chemii( z panią Hapką). Na zajęciach z obu przedmiotów został przerobiony cały materiał ujęty w podstawie programowej, a dodatkowo tematy z nią związane, które są niezbędne do jej pełnego zrozumienia. Częste opowiadanie ciekawostek i przestrzeganie o błędach maturalnych pozwoliło mi wyrobić sobie nawyk pisania zwięzłych, lecz treściwych i trafnych odpowiedzi. Regularne testy pozwalały na przypomnienie sobie przerobionego materiału, co jest istotne przy takiej ilości podręczników ;)
Jednakże nie tylko to w czasie nauki było istotne. Na zajęciach panowała miła atmosfera i na każde pytanie, nawet z pozoru trudne i niezrozumiałe uzyskiwałem wyczerpującą odpowiedź. Warto zaznaczyć, że z obu przedmiotów przerobiliśmy setki stron zadań pochodzących z różnych źródeł, przygotowanych przez nauczycieli.
Koniec końców, intensywna nauka przyniosła owoce w postaci otwarcia drzwi na wymarzone kierunki studiów :) Z tego powodu gorąco polecam kursy w Maturicie!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Natalia Domańska

Już po pierwszych zajęciach byłam pod wrażeniem

W ubiegłym roku decydując się na Gap year postanowiłam poszukać najlepiej ocenianych kursów maturalnych w okolicy i właśnie w ten sposób trafiłam na stronę Maturity. Zapisałam się na biologię z Panią Madziar, oraz chemię z Panią Hapką-Żmich i z perspektywy czasu uważam, że był to strzał w 10!! :) Już po pierwszych zajęciach byłam pod wrażeniem, jak ogromną pasję i profesjonalizm wykazują nauczyciele, a każde kolejne spotkanie motywowało mnie do powtórek i uświadamiało w przekonaniu, że lepiej wybrać nie mogłam. To właśnie dzięki Pani Dominice zaczęłam łączyć wszystkie działy z chemii w logiczną całość i zauważyłam, że wcale nie trzeba uczyć się na pamięć. Na biologii natomiast zawsze uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a przez rozwiązywanie ogromnej ilości zadań i testów opanowałam maturalny klucz. Koniec końców udało mi się poprawić maturę o 46% i dostać na wymarzone studia. Maturita nauczyła mnie,że warto dążyć do celu i kursy polecam dziś każdemu z całego serca!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Monika Szeląg

Zajęcia prowadzone były regularnie, dzięki czemu motywacja do nauki utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie przez cały rok

Rok temu postanowiłam, że rozpocznę kurs XXL z chemii i muszę powiedzieć jedno - to była naprawdę dobra decyzja! Zajęcia prowadzone były regularnie, dzięki czemu motywacja do nauki utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie przez cały rok, a zagadnienia, które obowiązują na maturze były sumiennie krok po kroku tłumaczone w jasny i zrozumiały sposób co oczywiście jest zasługą najlepszej nauczycielki chemii jaką znam, czyli Pani Dominiki! Na każdych zajęciach rozwiązywaliśmy solidnie setki zadań maturalnych co było ogromnym ułatwieniem do dalszej samodzielnej pracy, którą trzeba wykonać po zajęciach w domu, ale umówmy się, po dobrze wytłumaczonym zagadnieniu rozwiązywanie zadań to przecież czysta przyjemność!! <3
Z radością mogę powiedzieć, że między innymi dzięki temu kursowi jestem aktualnie przyszłą studentką farmacji na poznańskiej uczelni medycznej, więc za kilka lat można mnie już wypatrywać w laboratoriach lub aptekach ;)
Reasumując, polecam wszystkim zajęcia w maturicie!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Alicja Trzebniak

Już na pierwszych zajęciach wszyscy otrzymali porządny pliczek zadań, a wiadomo- to był dopiero początek

Zajęcia z chemii XXL w Toruniu prowadzone przez Panią Gierszewską zdecydowanie mogę polecić każdemu. Już na pierwszych zajęciach wszyscy otrzymali porządny pliczek zadań, a wiadomo- to był dopiero początek ;) wszystkie zagadnienia były przedstawiane w sposób zrozumiały i do skutku, czasami nawet podwójnie na prośbę ;) co mi się bardzo podobało- każdy temat przerobiony od deski do deski, czasami również dołączone ciekawostki pomagające w zrozumieniu, no i oczywiście duuuuża liczba przeróżnych, również nieszablonowych zadań (co jak wiemy, na obecną maturę to już standard ;)) wiadomo, na sukces trzeba też samemu popracować, lecz po wykładach późniejsza praca w domu to była wręcz przyjemność. Zdecydowanie dzięki pomocy Pani Magdy nie rozproszyłam się przy przygotowaniach do egzaminów i teraz mogę cieszyć się wynikiem który umożliwi mi studiowanie wymarzonego kierunku ;))))

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Natalia Glaner

Do dziś zbieram szczękę z podłogi po tym jak zobaczyłam jak profesjonalnie mogą być prowadzone zajęcia

Maturę pisałam w 2017 roku i po otrzymaniu wyników byłam załamana, miał być lekarski a będzie....
Aż tu nagle znalazłam w internecie Maturitę, zadzwoniłam, popytałam i już wiedziałam co będę robić przez ten rok. Brałam udział u kursach XXL, do dziś zbieram szczękę z podłogi po tym jak zobaczyłam jak profesjonalnie mogą być prowadzone zajęcia z biologii (Pani Madziar) oraz z chemii (Pani Hapka - Żmich). Były wejściówki, były testy,były wzloty i upadki. Ale wszystko motywowało do nauki,aby wreszcie dostać się na med. Gdy było już ciężko zawsze można było liczyć na wsparcie,pomoc. Najbardziej zapamiętam obrazowe tłumaczenie zagadnień. :) Bez dwóch zdań, wiedza wchodziła do głowy szybciej, niż kawa do przełyku podczas zajęć.!!! <3 Teraz czekam na wyniki rekrutacji i coś czuję,że zobaczycie mnie w białym fartuchu :P Polecam!

źródło: https://www.facebook.com/pg/ce.maturita/reviews/?ref=page_internal
Hanna Baranowska

Super atmosfera i nauczyciele.

Polecam zajęcia z biologii i chemii. Super atmosfera i nauczyciele.

źródło: https://goo.gl/maps/vHrukWY8T43PThAy5
Alicja

Zajęcia - nie dość, że są niezwykłe pod względem wiedzy, to są też po prostu przyjazne.

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Czerwińską! Niezawodny sposób na powtórzenie materiału z poprzednich lat, zrozumienie rzeczy wcześniej niezrozumiałych i przede wszystkim na zdobycie umiejętności poprawnego rozwiązywania zadań. Sama Pani Czerwińska jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą, więc zajęcia nie dość, że są niezwykłe pod względem wiedzy, to są też po prostu przyjazne.

źródło: https://goo.gl/maps/ac1ec3LNZVfrQDWn6
Marta Bień

Maturita zapewni 100% sukcesu na maturze!

Zdecydowanie polecam kursy w Maturicie, zarówno biologie jak i chemię. Jest to idealne rozwiązanie dla tych co chcą zacząć przygotowanie do matury od podstaw, jak i dla tych co już bazują na pewnej wiedzy. Każdy dział jest dokładnie omówiony i "przewałkowany" milionem zadań, powtórzeń, arkuszy. W szczególności gorąco polecam zajęcia z Panią Dominiką Hapką- Żmich, która potrafi wytłumaczyć chemię każdemu ! ;) Uważam, ze Maturita zapewni 100% sukcesu na maturze każdemu dlatego gorąco ją wszystkim polecam i będę polecać ;)!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Anna Macko

Polecam matematykę z p. Grzegorzem!

Tempo dostosowane do uczestników, wszystko dokładnie oraz ciekawie wytłumaczone i, co najważniejsze, efekt końcowy - wynik na maturze, który pozwala dostać się na wymarzone studia... Polecam matematykę z p. Grzegorzem!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Roman Karski

Maturita to idealne miejsce na powtórzenie materiału!

Kurs przeprowadzony rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykładowców. Moim zdaniem Maturita to idealne miejsce na powtórzenie materiału przed egzaminem maturalnym.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Agnieszka Bacik

Gorąco polecam!!!

Przygotowanie do matury tylko w Maturicie!!! Pełen profesjonalizm i miła atmosfera, a co najważniejsze bardzo dobre wyniki z egzaminu, które pozwoliły mi dostać się na wymarzony kierunek studiów. Szczególnie polecam zajęcia z matematyki rozszerzonej z Panem Grzegorzem Jurkiem. To oaza spokoju i cierpliwości, nawet w tłumaczeniu za 100 razem. Na zajęciach dzielił się swoją wiedzą z nami bez żadnych tajemnic, a wszystkie zawiłości szczegółowo wyjaśniał. Na początku matma to był kosmos, ale z biegiem czasu nastała pełna jasność w mojej głowie i zrozumienie. Gorąco polecam!!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Brunon Kopeć

Dzięki panu Grzegorzowi maturę napisałem dużo lepiej oraz miałem mniej nauki w domu!

Brałem udział w kursie matematyki rozszerzonej w roku 2016-2017 i jestem zadowolony. Pomogło mi to na pewno w powtórzeniu i przypomnieniu poprzednich dwóch lat nauki w liceum i poprawiło moje umiejętności. Dzięki panu Grzegorzowi maturę napisałem dużo lepiej oraz miałem mniej nauki w domu!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Ania Wilmanowicz

Wspaniałe i w pełni profesjonalne zajęcia!

Uczęszczałam na kurs XXL z biologii prowadzony przez Pana Piotra Terleckiego i na chemię z Panią Magdaleną Gierszewską i nie żałuję tej decyzji! Wspaniałe i w pełni profesjonalne zajęcia pomogły mi powtórzyć i uzupełnić materiał z lekcji. Na kursach wszystko było dokładnie wytłumaczone i utrwalone dużą liczbą zadań - głównie typu maturalnego. Pani Magda i Pan Piotr nie mówią "bo tak i więcej na maturze nie będzie" ;p , odpowiadają na wszystkie pytania i potrafią najtrudniejsze zagadnienia wytłumaczyć każdemu :) Warto też wspomnieć o atmosferze na zajęciach..krótko mówiąc, było dużo śmiechu :D Praktycznie cała nasza grupa bardzo się zagrała i przez cały czas wspierała. Wykładowcy nie tylko mają ogromną wiedzę, ale także doświadczenie, którym dzielili się z nami na każdym kroku.
Dziękuję za wszystko!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marta Donderska

Mogę z całym sercem polecić kurs chemii z panią Gierszewską!

Po uczęszczaniu na kursy z biologii i chemii w Toruniu mogę z całym sercem polecić kurs chemii z panią Gierszewską. Świetny kontakt z uczniami, zawsze przygotowana prowadząca, przemiła, starająca się utrzymać kontakt także poza zajęciami przypominając nam o zadaniach do zrobienia lub powtórzeniu materiału. Kiedy mieliśmy jakiś problem z zadaniem zawsze była w stanie przysiąść do niego w domu, a później wyjaśnić nam je na zajęciach. Za każdym razem trzy godziny jakie razem spędzaliśmy w tygodniu były dokładnie rozplanowane, żeby zdążyć omówić teorię i następnie przejść do rozwiązywania zajęć, które przerabialiśmy częściowo na zajęciach, a pozostałe jako zadanie domowe robiliśmy w domu, a później pani Magda je sprawdzała i przynosiła nam na następne zajęcia. Zdecydowanie polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marta Śmigielska

Lekarski przy pierwszym podejściu!

Dostanie się na lekarski przy pierwszym podejściu przez dwa lata liceum wydawało mi się nierealne. Po zapoznaniu się z opiniami dotyczącymi kursów Maturity postanowiłam się zapisać. Tej decyzji zawdzięczam to, gdzie teraz jestem. W maju tego roku podeszłam do matury po raz pierwszy, a w październiku zaczynam naukę na kierunku lekarskim. Rok był ciężki i pracowity, jednak idąc po szkole na kurs, towarzyszyło mi przekonanie, że następne kilka godzin wykorzystam maksymalnie i na pewno zobaczę tego efekty. Zajęcia z chemii prowadzone przez Panią Hapkę pełne były profesjonalizmu jak i indywidualnego podejścia do każdego z nas. Przyjemna i luźna atmosfera pozwalała zapomnieć o zmęczeniu i stresie, dzięki czemu wiedza niemalże sama wchodziła do głowy, a wspólne ćwiczenia dodatkowo ją utrwalały. Na zajęciach dowiedziałam się o wielu rzeczach, których nie usłyszałam w szkole. Trudne do zrozumienia tematy przedstawione zostały w zupełnie nowy dla mnie, ale jakże skuteczny w nauce sposób. Ogromna wiedza i profesjonalizm Pani Madziar pozwolił spojrzeć na biologię zupełnie inaczej. Na zajęciach dowiadywałam się, co tak naprawdę potrzebne jest mi do matury z biologii, a na co nie warto poświęcać tyle czasu. Dzięki tym podpowiedziom okazuje się, że wyrobienie się z materiałem w jeden rok jest możliwe. Dodatkowo wyćwiczony mechanizm odpowiadania na maturze w znaczący sposób zmniejsza ryzyko "nie wbicia się w klucz". Problem, który jest zmorą niemalże wszystkich maturzystów z biologii, po tych kursach zniknął. Nie dosyć, że nabyłam tu ogromną wiedzę, dowiedziałam się jak ją sprzedać. To co wydawało się niemożliwe, stało się możliwe - dzisiaj świętuję swój osobisty sukces.
Kursy szczerze polecam wszystkim tym, którzy się jeszcze wahają!!!
A wykładowcom dziękuję za pomoc w spełnieniu marzeń :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Karolina Mikołap

Właśnie zostałam studentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym :)

Zajęcia z chemii na kursie XXL z panią Hapką-Żmich to był najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać w klasie maturalnej <3 Prowadzone z humorem, na luzie, ale też pełne informacji których nie znajdziecie w podręcznikach, ciekawostek, fajnych, nieoczywistych przykładów. Do dzisiaj pamietam tłumaczenie entropii i elektronów. Dzięki Pani Dominice udało mi się coś, w co sama nie wierzyłam we wrześniu 2016 - właśnie zostałam studentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym :) Opłacało się spędzić godziny w ławce, a potem w domu nad milionem zadań z chemii. Chodziłam tez na zajęcia z fizyki, gdzie pan Krzysztof w ciągu roku wytłumaczył mi wszystko tak dobrze, że z kompletnego zera fizycznego napisałam maturę lepiej niż niektóre matfizy :D Dziękuje za takie cudowne przygotowanie do matury, wszystkie ataki śmiechu, za 93% z chemii i pomoc w spełnianiu marzeń. Wszystkim serdecznie polecam Maturitę, bo jeśli na poważnie myślicie o studiach medycznych, to nie ma nikogo, kto Was do nich lepiej przygotuje

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Paula Jankowska

Jeżeli chcecie spełniać swoje marzenia, Maturita na pewno w tym pomoże!

Zdecydowanie mogę polecić Maturitę każdemu i jestem tego najlepszym przykładem. Po skończonej szkole rolniczej, bez chemii i z biologią trochę jakby podstawową - od października zaczynam studia na kierunku lekarskim. Nie było by to możliwe bez super przerobionego materiału z chemii z Panią Dominiką i biologii z panią Madziar. Także jeżeli chcecie spełniać swoje marzenia Maturita na pewno w tym pomoże.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Weronika Zdanowicz

Sukces z Maturitą jest murowany!

Bardzo serdecznie oraz z czystym sumieniem mogę polecić kursy z biologii i chemii w Maturicie! :D
W tym roku uczęszczałam na kurs standardowy z biologii do pana Terleckiego. Od pierwszych zajęć panowała tu przyjemna i luźna atmosfera. Pan motywował nas do systematycznej nauki cotygodniowymi "wejściówkami", co stanowiło świetną powtórkę zagadnień niezbędnych do matury i przede wszystkim uczyło formułowania odpowiedzi pod klucz. Przerobiliśmy mnóstwo zadań, a każde z nich było dobrane trafnie oraz wytłumaczone dokładnie pod kątem maturalnym.
Natomiast zajęcia XXL z chemii prowadzone przez panią Hapkę-Żmich stanowiły czystą przyjemność. :) <3 Każde zagadnienie omówione było profesjonalnie i wnikliwie, tak aby każdy je zrozumiał. Dodając do tego serię zadań podsumowujących i arkuszy można było zwrócić uwagę dosłownie na wszystko i utrwalić wiedzę. Pamiętając o rzetelnej nauce w domu sukces z Maturitą jest murowany! :) Dzięki tym wspaniałym nauczycielom zdałam maturę z biologii na 87% a z chemii na 92%, co umożliwiło mi dostanie się na wymarzony lekarski :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kalina Rafińska

Chciałabym polecić Panią Magdalenę Czerwińską!

Chciałabym polecić Panią Magdalenę Czerwińską, nauczycielkę biologii. Nigdy wcześniej nie byłam świadkiem takiego zaangażowania oraz podejścia do ucznia; mnóstwo przerobionych zadań, dodatkowych książek, notatek i pomoc z każdą drobnostką. Mało tego, jest to osoba ciepła i miła co powoduje, że zajęcia są przyjemnością i aż niechętnie dobiegają ku końcowi. Dzięki Pani osiągnęłam swój cel ! : )

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Karolina Bukowska

Wynik po kursie: 95%

Może zacznę od liczb.
Podejście do matury z chemii: 4
Wynik po kursie: 95%
Na mój wynik złożyło się kilka czynników, ale zdecydowanie udział w kursie chemii XXL u Pani Dominiki w dużej mierze się do niego przyczynił. Zajęcia przede wszystkim wymusiły na mnie systematyczną naukę. Zadania nie były monotonne (już miałam po latach dosyć witowskiego ;p), wiele rzeczy zrozumiałam dopiero na tym kursie (i o zgrozo jakich oczywistych jak się okazywało ;p ). Atmosfera na zajęciach bardzo miła, testy i "wejściówki" motywowały do dalszych powtórek i umożliwiały monitorowanie własnych postępów. Kurs wg mnie jest atrakcyjny cenowo (zresztą jeżeli dla kogoś za drogo to proszę pamiętać, że inwestycja w siebie(lub swoje dzieci) to zawsze dobra inwestycja!). Polecam licealistom jak i zbłąkanym owieczkom(czyli studentom takim jak ja) nie pożałujecie. PS rada dla poprawiających wynik: gap year, a nie jakieś tam studia na "przezimowanie" :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Julian Świeciak

Najlepsze kursy maturalne w kujawsko-pomorskim!

Najlepsze kursy maturalne w kujawsko-pomorskim! Gwarantuję profesjonalne przygotowanie do matury i zaangażowanie nauczycieli! Wszystko 10/10 :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marcelina Banaszewska

Pan Terlecki jest idealnym przykładem nauczyciela z pasją!

Z czystym sumieniem mogę polecić kurs XXL z biologii wszystkim maturzystom, którzy chcą osiągnąć sukces na egzaminie ;) Pan Terlecki jest idealnym przykładem nauczyciela z pasją. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia, z wielkim zapałem do współpracy z maturzystami i z nowymi pomysłami na przekazanie nam wiedzy! Na zajęciach panowała tak przyjazna atmosfera, że czasem nie chciało się z nich wychodzić, ale za to zawsze chciało się wracać :D Jeśli zapiszecie się na kurs z Panem Terleckim przygotujcie się na ogrom wiedzy, która zostanie wam przekazana, na niezliczone ilości dodatkowych materiałów do nauki oraz na niezły wycisk, bo nie da się ukryć - aby osiągnąć sukces trzeba dołożyć też ogrom własnej pracy!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Arkadiusz Michał Buzalski

Polecam zajęcia z matematyki z p. Grzegorzem!

Polecam zajęcia z matematyki z p. Grzegorzem. Zdałem matematykę bez problemu mimo, że był to kurs intensywny :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Mikołaj Lorenz

Dobrze przygotowana kadra z mnóstwem wiedzy!

Fantastyczne kursy! Polecam każdemu. Dobrze przygotowana kadra z mnóstwem wiedzy i zadań. Nawet postawiona przed ogniem pytań kursantów zawsze odpowiada na wszystkie. Wyczerpująco i co najważniejsze tak, aby było zgodnie z kluczem ;)

Myślę, ze uzyskane 182 punkty podczas tegorocznej matury będą najlepszą wizytówką dla kursów Maturity! Wyniki - 87% z biologii i 95% z chemii mówią same za siebie. Wybierajcie kursy z biologii z Panią Madziar, a z chemii z najsympatyczniejszą Panią Hapką-Żmich!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Weronika Zywert

J. polski z Panią Szmelter i historia z Panem Bartoszkiem!!!

W tym roku uczęszczałam na kursy maturalne z polskiego z Panią Szmelter i z historii z Panem Bartoszkiem. Cotygodniowe zajęcia pozwoliły mi dobrze zdać egzamin maturalny. Zawsze panowała tam świetna atmosfera, która zachęcała do częstego uczestnictwa w lekcjach. Nauczyciele potrafili w prosty sposób przekazać trudny materiał. Pan Bartoszek uczył nas tego, co wymaga Komisja Egzaminacyjna, kładł nacisk na ćwiczenia, testy i ciągłe powtórki materiału. Ponadto zwracał uwagę na pisanie prac, o czym w szkole się zwykle zapomina. Sprawdziany po każdej epoce pozwoliły uporządkować swoją wiedzę. Zajęcia z polskiego były przyjemnością dzięki Pani Szmelter, która prowadziła je z pasją. Zawsze starała się przekonać nas do lektur szkolnych. Pokazać jak cudownym człowiekiem był Wokulski. Ilość zadań domowych , ciągłe pisanie interpretacji, rozprawek wkuwanie cytatów na pamięć czasem przerażała jednak się opłaciło. Na egzaminie maturalnym otrzymałam wyższy wynik niż się spodziewałam. Jeszcze raz gorąco polecam! :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kacper Zagaja

Bardzo polecam pana Terleckiego!

Bardzo polecam pana Terleckiego! Pan jest pogodny od samego początku zajęć! Przytacza wiele historii, które umożliwiają zapamiętanie wielu zagadnień z biologii, ale także pokazuje autorskie mnemotechniki :) Na początku każdych zajęć przeprowadza kartkówkę, która składa się z 3 pytań: 1. Z całego przerobionego materiału; 2. Z ostatnich zajęć; 3. Pytanie z zajęć, które w danym dniu się odbędą. Sądzę, że w ten sposób wiedza staje się usystematyzowana i umożliwia zwrócenie uwagi na to, czego do końca nie potrafimy! Bardzo polecam zajęcia z tym panem!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jakub Zblewski

Uwielbiałem chodzić na zajęcia w Maturicie!

Kiedy przyszedłem do Maturity na chemię (XXL) wiedziałem co to jest elektron i że krąży on wokół jądra, a rysuje się go w jakiś klatkach :-P Tyle udało mi się wynieść po drugiej klasie. Z testu wstępnego miałem jakieś 25%. Na szczęście trafiłem na Panią Dominikę (Dominika Hapka-Żmich). Nie znam drugiego takiego nauczyciela z taką wiedzą chemiczną, łatwością jej przekazania, zobrazowania, a przy tym tak miłego i zabawnego. Pani Dominika wytłumaczy wszystko od podstaw, bo właśnie o to w tym chodzi, żeby ZROZUMIEĆ, a nie wykuć podyktowanej na lekcji definicji, której nie rozumie sam nauczyciel. Zastanawiałem się czy zapisać się też na biologię, "bo przecież wystarczy to tylko parę razy przeczytać". Na szczęście poszedłem na zajęcia z Panią Madziar. Nauczyciel z pasją, jakich mało, a przez to wiedza dosłownie z niej wypływa i trafia do głowy. Nikt inny nie potrafi tak zainteresować tematem. Niestety w obecnym czasie musisz umieć nie tylko dobrze biologię, ale też polski, żeby dostać się na studia medyczne itp. Pani Madziar uczy jak dobierać odpowiednie słowa, zwracać uwagę na szczegóły, na których tną nam najwięcej punktów. Dla mnie, bez zastanowienia, najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem w życiu.
Uwielbiałem chodzić na zajęcia w Maturicie, a dzięki nim napisałem maturę na wynik (przyp. red.: chemia 100%, biologia 88%, nie chciał się pochwalić, to my chwalimy), dzięki któremu mogę iść na medycynę. Dziękuję :-P :-D

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Sylwia Kleeman

Polecam serdecznie zajęcia z historii z Panem Bartoszkiem!

Polecam serdecznie zajęcia z historii z Panem Bartoszkiem. Zajęcia prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze, ale przede wszystkim solidnie. Dobry sposób na uporządkowanie wiedzy z historii tak aby wszystko zrozumieć, a nie wykuć :). Dużo ciekawych materiałów źródłowych i ikonograficznych z którymi pracowaliśmy sprawiło, że żadne zadanie tego typu na maturze z historii nie było dla mnie większym problemem. Dużo czasu poświęciliśmy na doskonalenie umiejętności pisania wypracowania z historii na co w szkole nie zwraca się aż takiej uwagi a to sporo punktów na maturze. Z zajęć i wyniku jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim, którym zależy na dobrym wyniku i osobom które pragną dowiedzieć się czegoś więcej od osoby, która tą wiedzę przekazuje w bardzo ciekawy sposób.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Aleksandra Halik

Wynik: 93% z chemii i 87% z biologii!!!

Serdecznie polecam kursy XXL z biologii oraz chemii w Maturicie! Dzięki wspaniałym zajęciom, zaangażowaniu nauczycieli, którzy zawsze udzielą odpowiedzi, pomogą i mojej pracy udało mi się uzyskać bardzo wysokie wyniki z matury : 93% z chemii oraz 87% z biologii przez co moje marzenie o kierunku lekarskim się spełni :) Rok temu myślałam, że jest to niemożliwe, a jednak … ; ) Biologia z p. Madziar to czysta przyjemność. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, szczególnie zwraca się uwagę na odpowiednie formułowanie odpowiedzi maturalnych co jest bardzo ważne na maturze z biologii. Wiedza to jedno , a prawidłowe sformułowanie odpowiedzi to drugie . Zajęcia z chemii prowadzone przez p. Hapkę-Żmich pozwoliły mi zrozumieć wiele rzeczy. Tysiące przerobionych zadań ( w tym wiele nieschematycznych, po prostu dziwnych ;) ), dużo śmiechu , tłumaczenie tak długo aż to zrozumiemy. Polecam Maturitę zarówno piszącym maturę po raz pierwszy jak i poprawiającym wynik ! Naprawdę warto :) Gdybym miała wybierać kolejny raz nie wahałabym się ani sekundy!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Piotr Ratajczyk

Bardzo przyjemna forma korepetycji, która idealnie przygotuje do matury!

Bardzo przyjemna forma korepetycji, która idealnie przygotuje do matury! Jestem z zadowolony z kursu, który jest w bardzo przystępnej cenie co również jest ważne. Spełniły się moje oczekiwania wobec wyniku więc śmiało mogę polecić następnym maturzystom, którzy będą się przygotowywać do matury z matematyki :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Emilia Zalewska

Czas kupić kitel i stetoskop... proszę państwa, 186 punktów!

Czas kupić kitel i stetoskop... proszę państwa, 186 punktów! Brałam udział w kursach XXL z biologii i z chemii. Biologia z panią Madziar - od deski do deski, wszystko starannie i konsekwentnie przerobione i wytłumaczone, nie było miejsca na wątpliwości. Przy tym wszystkim naprawdę miła atmosfera i dbałość o szczegóły. Bez tych zajęć byłoby naprawdę trudno... A chemia - czysta przyjemność, niesamowita energia, niezastąpiona pani Hapka-Żmich. Wszystkie tematy świetnie wytłumaczone, niektóre prawie że od podstaw. Nie obyłoby się bez jej pomocy. Jestem przeszczęśliwa i naprawdę polecam zajęcia Maturity :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Aleksandra Ciurzyńska

Kursy XXL z Maturity to czysta niesamowitość!

Kursy XXL z Maturity to czysta niesamowitość *.* Zajęcia z biologii z panią Madziar były przyjemnością, dzięki prawdziwej pasji i nieziemskiej cierpliwości aż chce się chcieć *.* Tematy związane z człowiekiem zawsze poszerzane o ciekawe, życiowe wskazówki, wszystkie zadania wnikliwie omawiane krok po kroku z naciskiem na dopasowanie do sposobu oceniania według klucza. Chemia z panią Hapką-Żmich także nie ma sobie równych! Zagadnienia tłumaczone w łatwy, obrazowy sposób, ciekawe metody skojarzeń (piwo na raty best of the best :D), jeśli trzeba wielokrotnie powtarzanie zadań obliczeniowych, a przede wszystkim wiara w kursantów i przekazywanie pozytywnego nastawienia *.*
Gdybym jeszcze nie znała dzisiejszych wyników (♥♥♥), ale wiedziała co mnie czeka na kursach - zdecydowanie podjęłabym te samą decyzję i wybrałabym Maturitę raz jeszcze!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Agata Pietruczuk

Zajęcia w Maturicie to świetny wybór podczas powtórek!

Zajęcia w Maturicie to świetny wybór podczas powtórek, szczególnie dla biol-chemów. Lekcje biologii z dr Terlecleckim były ciekawe, a najważniejsze informacje stałe utrwalane poprzez schematy i skojarzenia. Wykładowca był wymagający, stale motywował uczniów do systematycznej nauki, której efekty widoczne były w testach kontrolnych pod koniec danej partii materiału. Chemia koniecznie XXL z Panią Dominiką. Nawet na najgłupsze pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź, a ilość przerobionych zadań szybko nie mieści się do teczki. Kurs XXL z chemii , jak i standardowy z biologii spełnił moje oczekiwania i dzięki temu bez problemu dostanę się na wymarzoną kosmetologie i to z dużą nadwyżką punktów. Nie wszystko zawsze jest idealne, ale Pani Dominika wraz z innymi nauczycielami uważnie słuchają rad uczniów i starają się by wszystko szło z jak największą korzyścią dla maturzystów.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Agnieszka

To był strzał w dziesiątkę!

Po dwunastu latach przerwy z nauką postanowiłam zrobić maturę. Stronkę Maturity znalazłam w internecie. To był strzał w dziesiątkę!! Pani mgr Aleksandra Szmelter jest cudownym nauczycielem. To co robi, robi z pasją i całą wiedzę z rzetelnością przekazuje uczniom. Jest to najlepsza nauczycielka języka polskiego jaką w życiu spotkałam!!! Również muszę wspomnieć o Panu mgr Grzegorzu Jurek, który jest świetnym nauczycielem z matematyki. Wszystko tłumaczy dogłębnie, aż się pojmie sens zadań. Rewelacyjni nauczyciele. Polecam naukę u nich, gdyż są wymagającymi i serdecznymi nauczycielami!!!

źródło: http://www.e-korepetycje.net/maturita#opinie
Radosław Włoszczyk

Jeżeli celujesz w medycynę to dokładnie to czego szukasz!

Super atmosfera, dobrze prowadzone zajęcia, dużo śmiechu i jeżeli celujesz w medycynę to dokładnie to czego szukasz !

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Mikołaj Butkiewicz

Wynik 92% na maturze to nie przypadek :)

Zdecydowanie polecam. Szczególnie historię z panem Bartoszkiem. Wynik 92% na maturze to nie przypadek :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Paweł Rutkowski

Kursy maturalne w Maturicie to super sprawa!

Kursy maturalne w Maturicie to super sprawa. Trzy razy próbowałem się dostać na medycynę i właśnie za trzecim razem zdecydowałem się na kursy. Maturę z biologii i z chemii poprawiłem i teraz jestem już studentem lekarskiego w Gdańsku. Z całego serca polecam chemię z panią Dominiką i biologię z panią Madziar.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Michał Mietła

Na maturze udało się uzyskać 85% z biologii i tyle samo z chemii!

Trudno mi w kilku zdaniach wyrazić, jak bardzo kurs w Maturicie pomógł mi w osiągnięciu dobrego wyniku na maturze z biologii i chemii :D Nigdy nie byłem orłem z tych przedmiotów, ale panie z Maturity potrafią tak wszystko wytłumaczyć, że dziesięcioletnie dziecko zrozumiałoby, o co chodzi. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, pani Hapka-Żmich nie tylko potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć, ma też świetny kontakt z uczniami :D Jeśli chodzi o biologię, to pani Madziar jest człowiekiem stworzonym do jej nauczania :D Biologia to jej pasja, zwraca uwagę na każdy detal, na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Na maturze udało się uzyskać 85% z biologii i tyle samo z chemii. Szczerze polecam :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Adam Pietkun

Nie zastanawiajcie się długo i kierujcie się prosto do Maturity!

Nie będę opowiadać swojej historii, bo przecież nie o to tu chodzi, powiem krótko, jeśli zamierzacie dobrze zdać maturę lub podwyższyć swój wynik, nie zastanawiajcie się długo i kierujcie się prosto do Maturity.
Korzystałem z kursu XXL z biologii, który chciałbym gorąco polecić. Zajęcia prowadziła Pani Danuta Madziar i to dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu, doskonałej umiejętności przekazywania wiedzy, a przede wszystkim odpowiedniemu ukierunkowaniu można rozwiać wiele wątpliwości, nasuwających się podczas rozwiązywania testów, a maturę zdać bez stresu uzyskując satysfakcjonujący wynik (dla mnie było to 87%).
Dodam jeszcze, że panuje tu wspaniała, życzliwa atmosfera i pomimo ogromu pracy, jaką trzeba włożyć w przygotowanie się do matury na zajęcia przychodzi się z przyjemnością.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marta Czyż

Szczerze mogę polecić zajęcia w Maturicie!

Szczerze mogę polecić zajęcia w Maturicie! W tym roku chodziłam na kurs XXL z biologii i z chemii. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera :) Wcześniej miałam ogromne problemy z formułowaniem odpowiedzi do zadań z biologii i wstrzeleniem się w klucz, jednak zajęcia z Panią Madziar - nauczycielem, dla którego biologia to pasja :) nauczyły mnie na co zwracać uwagę i jak prawidłowo formułować odpowiedzi. Na chemię z Panią Dominiką Hapką- Żmich chodziłam z czystą przyjemnością, hybrydyzacja i redoksy wytłumaczone rewelacyjnie <3 Pani Dominika ma świetne podejście do uczniów i zwraca szczególną uwagę na nietypowe zadania maturalne ;) Oczywiście oprócz chodzenia na zajęcia, trzeba jeszcze dużo samemu pracować, jednak jeżeli chcesz usystematyzować wiedzę i potrzebujesz ukierunkowania to Maturita jest odpowiednim miejscem

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Mateusz Maniewski

Te zajęcia pozwoliły mi napisać maturę na 90% - biologia i 80% - chemia!

Chodziłem na kurs XXL z biologii i z chemii. Zajęcia spodobały mi się od razu. Genialni nauczyciele. Z pasją, wiedzą, podejściem do ucznia i doświadczeniem. Te zajęcia pozwoliły mi napisać maturę na 90% - biologia i 80% - chemia, co pozwoliło mi się dostać na każdą uczelnię na którą się rejestrowałem.
Polecam serdecznie!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Adrianna Andrzejewska

Super atmosfera, polecam!

Kursy z biologii miałam z Panią Czerwińską i bardzo polecam zawsze chęcią do niej jechałam super atmosfera polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Bartosz Latos

Mimo trudnej matury poprawiłem swój wynik na 87%!

Hej :) W tym roku chodziłem na kurs XXL z chemii i dzięki temu, mimo trudnej matury poprawiłem swój wynik na 87% przez co bez żadnych problemów dostałem się do wymarzonego Poznania. :) Oczywiście trzeba było trochę posiedzieć nad książkami, ale dzięki zajęciom u p. Hapki-Żmich czas ten został ograniczony do minimum, ponieważ wszytko było świetnie wytłumaczone. :) Pani Hapka- Żmich ma dobry kontakt ze wszystkimi, dużo cierpliwości, ale gdy trzeba potrafi dokręcić śrubę i zmotywować do pracy. Na lekcjach panuje miła atmosfera - nie ma mowy, żeby ktoś z kogoś się naśmiewał. Podsumowując, myślę, że każdy będzie zadowolony tak z samych zajęć, jak i z maturalnych wyników. Polecam!!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jowita Rafińska

W październiku zaczynam studia na wymarzonym kierunku!

Kurs z matematyki rozszerzonej pomógł mi w pełni przygotować się do matury, dzięki czemu w październiku zaczynam studia na wymarzonym kierunku! Pan Grzegorz zawsze potrafił rozwiać nasze wątpliwości i doskonale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Julia Pukownik

Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Zajęcia z historii z prof.Bartoszkiem były prowadzone w przyjemnej i miłej atmosferze. Każda lekcja dostarczała dużej liczby informacji, które szybko się zapamiętywało. Korzystaliśmy z wielu materiałów pomocniczych i przykładowych zadań maturalnych. Jestem bardzo zadowolona, polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Małgorzata Kosicka

Polecam kurs maturalny z matematyki z Panem Grzegorzem Jurkiem!

Z całego serca polecam kurs maturalny z matematyki rozszerzonej (podstawowej zapewne też) z Panem Grzegorzem :D Zagadnienia wytłumaczone gruntownie bez zostawienia cienia wątpliwości, że coś jest niezrozumiałe.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Aleksandra Piwowska

Polecam z całego serca zajęcia z matematyki z Panem Grzegorzem!

Polecam z całego serca zajęcia z matematyki z Panem Grzegorzem! Zajęcia prowadzone z humorem i wiadomo z zajęć wychodzi się z pełną głową nowo nabytej wiedzy.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Magda Grzesiewska

Polecam fizykę z Panem Krzysztofem Kołodziejskim!

Od dzisiaj jako studentka politechniki warszawskiej mogę powiedzieć że się da!
7 miesiecy fizyki z panem Krzysztofem i fizyka napisana lepiej od matmy rozszerzonej.
Polecam

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Damian Petner

Polecam zajęcia z Panem Kołodziejskim!

Fizykę miałem tylko w gimnazjum + pierwszy rok w technikum. W ostatnim roku potrzebowałem zdać rozszerzenie z fizyki, zaczynałem kompletnie od początku i w niewiele ponad pół roku opanowałem na tyle dobrze materiał, że napisałem fizykę lepiej od matematyki na rozszerzeniu, w której czuję się najpewniej.

Oczywiście, trzeba mieć trochę chęci oraz zapału do przyswajania niektórych informacji, no ale w końcu po to przychodzi się tutaj na zajęcia :)

Polecam :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kasia Broda

Matma zdana i to dla mnie najważniejsze!

Matma zdana i to dla mnie najważniejsze! Zajęcia super prowadzone! Polecam

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Elwira Górska

Fantastyczne przygotowanie do matury!

Fantastyczne i przede wszystkim solidne przygotowanie do matury. Super nauczyciele, którzy podchodzą do każdego ucznia indywidualnie i pomagają nadrobić zaległości. Bardzo polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Anika Rybicka

W Maturicie jest po prostu GE.NIAL.NIE!

Nie ma takich słów, które opisałyby wystarczająco dobrze kursy w Maturicie. Jest po prostu GE.NIAL.NIE! Zajęcia prowadzone dynamicznie, ale nie za szybko. Stosiki zadań od nauczycieli, a każde dobrane starannie, aby zwrócić uwagę na wszystko. Wszystkie zagadnienia maturalne wytłumaczone przystępnie i przede wszystkim uwaga zwracana na to, czego się od nas (zdających) oczekuje na egzaminie maturalnym (okazuje się, że wiedza to jedno, a umiejętne sformułowanie odpowiedzi to coś innego!). No i ta atmosfera... z uśmiechem idzie się na każde kolejne zajęcia :)))) Pomimo podchwytliwie sformułowanych zadań - biologia 87%, chemia 92%. Polecam z całego serca!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Dawid Szulc

Wszystko wyszło zgodnie z planem, a nawet lepiej!

Super atmosfera, świetny nauczyciel (p. Bartoszek), który przygotował nas na niejedną pułapkę na egzaminie maturalnym z historii i wos-u. Wszystko wyszło zgodnie z planem, a nawet lepiej! Teraz tylko czekać na wyniki rekrutacji z Uniwersytetu Jagiellońskiego...

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Daria Rębisz

Bez Was na pewno wyniki nie byłyby tak wysokie!

Zdecydowanie polecam! Strach przed ustnym językiem polskim pokonany, egzamin ten jak i pisemny zdany satysfakcjonująco. Bez Was na pewno wyniki nie byłyby tak wysokie. Pozdrawiam serdecznie.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Tomasz Styczyński

92% z chemii!

Bardzo dobre przygotowanie do matury z biologii i przede wszystkim z chemii zdanej na 92%. Polecam :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Ada Smyk

Profesjonalne przygotowanie do arkuszy maturalnych!

Polecam kursy w Maturicie każdemu, kto chciałby zostać dobrze przygotowany do matury rozszerzonej (zwłaszcza z chemii). Kurs XXL z Panią Dominkią Hapką-Żmich pozwolił na ugruntowanie posiadanej wiedzy oraz wykorzystanie jej w praktyce (poprzez rozwiązywanie niezliczonej ilości zadań). Przyjemna, motywująca atmosfera oraz profesjonalne przygotowanie do arkuszy maturalnych pozwoliło na osiągnięcie w maju zadowalających wyników

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kinga Szymczak

Najlepsze przygotowanie do matury!

Najlepsze przygotowanie do matury - każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone, mnóstwo przerobionych zadań i arkuszy i to wszystko w fajnej atmosferze. Chemia z panią Hapką-Żmich staje się prostsza, a matura niestraszna. Jestem bardzo zadowolona! Polecam każdemu kto chce osiągnąć wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Damian Zabel

Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam. Zarówno chemię z prof. Hapka-Żmich jak i biologię z prof. Madziar. Solidne przygotowanie do matury.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Sara Zacharska

Witaj stomatologio!

Serdecznie polecam wszystkim kursy w Maturicie. którzy chcą uzyskać wysokie wyniki na maturze , a szczególnie chemię z panią Dominiką Hapką- Żmich oraz biologię z panią Danutą Madziar. Wykładowcy prowadzili zajęcia bardzo ciekawie, dzięki czemu można było w sposób łatwy i przyjemny przyswoić wiedzę . W utrwaleniu zdobytych wiadomości na kursie pomagały liczne zadania oraz testy. Na zajęciach panowała przemiła, rodzinna atmosfera, to wszystko razem pomogło mi dostać się na wymarzone studia !!!:) Witaj stomatologio!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Zuzanna Olszewska

Maturę zdałam na poziomie klas mat-inf!!!

Polecam kursy maturalne organizowane przez Maturitę. Jako humanistka brałam udział w zajęciach z rozszerzonej matematyki i maturę zdałam na poziomie klas mat-inf (w VI LO, dodajmy! a zgodnie z danymi ze świadectwa maturalnego, wynik wyższy niż ja miało tylko 10% zdających :D ). Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze, zdążyliśmy z materiałem, przekazana w pigułce teoria wystarczyła, by z powodzeniem wykorzystać ją w praktyce w maju;)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Magda Wysocka

Nie ma lepszych kursów przed maturą!!!

Wszystkim polecam, nie ma lepszych kursów przed maturą :) Dla mnie ciężko było połączyć kurs ze szkołą, ale oczywiście warto się trochę wysilić i popracować. Nie jest łatwo, ale dostanie sie na studia (Uniwersytet Medyczny w Gdańsku- farmacja), o których myślałam już na początku września gdy szlam do ostatniej klasy liceum- bezcenne :))

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jakub Piekut

Polecam z czystym sumieniem!

Świetny sposób, żeby usystematyzować swoją wiedzę do matury. Polecam z czystym sumieniem!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Ada Kościanek

Fachowa kadra i świetne przygotowanie do matury!!!

Serdecznie polecam kurs Maturity, sama uczestniczyłam w kursie z historii i jestem bardzo zadowolona fachowa kadra i świetne przygotowanie do matury, a wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze;)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marta Wagner

Maturita zapewniła mi powtórkę do matury!

Maturita zapewniła mi powtórkę do matury, której sama nie zrobiłabym z czystego lenistwa. Na kursach fajna atmosfera, polecam

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marcela Stanke

Pani Dominika Hapka-Żmich jest zdecydowanie jednym z najlepszych nauczycieli jakich poznałam!

Polecam kursy w Maturicie! Pani Dominika Hapka-Żmich jest zdecydowanie jednym z najlepszych nauczycieli jakich poznałam! Miła atmosfera, troska o swoich podopiecznych, a wiedza przekazywana jest w łatwy do przyswojenia sposób. Kurs z rozszerzonej chemii sprawił, że moja wiedza w tym temacie znacznie wzrosła, a chemia stała się po prostu ciekawa.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Natalia Milik

Nie ma lepszego nauczyciela niż człowiek z pasją!!!

Polecam serdecznie! Nie ma lepszego nauczyciela niż człowiek z pasją do przedmiotu, którego uczy :D A taką osobą jest bez wątpienia pani Hapka-Żmich, która pokazuje, że w chemii większość zagadnień jest logiczna i jedno wynika z drugiego

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Tomasz Prokopowicz

Miła atmosfera oraz fachowe podejście!

Szkoła godna polecenia, miła atmosfera oraz fachowe podejście.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Monika Jakubowska

Dostałam się na swoją wymarzoną uczelnię!!!

Masz jakieś obiekcje.? Pozbądź się ich w pełni.!
Dzięki kursom, na które siłą zapisali mnie rodzice, dostałam się na swoją wymarzoną uczelnię. Jeszcze rok temu nie brałam pod uwagę rozszerzonej matury z chemii, a poszła mi ona najlepiej.
Teoria przedstawiona była w przejrzysty sposób, dzięki czemu zadania rozwiązywało się z dużą łatwością.
Z każdym problemem można było zwrócić się do osoby prowadzącej dany kurs.
Atmosfera panująca podczas kursów była miła, lecz nie rozleniwiająca.
Niczego nie żałuję.! Każda godzina była warta swej ceny.
Jeśli oczekuje się precyzji i dobrego przygotowania do matury, z odrobiną zaangażowania, można osiągnąć o wiele więcej niż nam się marzy.
Właśnie dzięki Maturicie, dzięki wyjątkowym nauczycielom. Dziękuję.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Monika Rulewska

Polecam matematykę rozszerzoną!

Szczególne polecam matematykę rozszerzoną tym, którzy marzą o lekarskim, bo wystarczy podstawa ze szkoły, żeby nadążyć na kursie, a coraz więcej uczelni stawia na trzy przedmioty.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Martyna Piszczek

Moje oczekiwania spełnione w 100%!

Moje oczekiwania spełnione w 100%, wszystko powtórzone od początku, wytłumaczona każda wątpliwość, a ułożony krok po kroku plan zajęć motywował także do samodzielnej pracy w domu. Na pierwszym spotkaniu miałam pustą głowę, ale systematyczne powtórki pozwoliły nadrobić zaległości i cieszyć się dobrym wynikiem egzaminu. Serdecznie polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Maja Domagalska

Nigdzie nie nauczą tak jak w Maturicie!

Gorąco polecam! Nigdzie nie nauczą tak jak w Maturicie! Bardzo dobrze przygotowane kursy, przemiła atmosfera i świetna kadra wykładowców. Zajęcia z chemii z Panią Dominiką naprawdę dużo dają, okazuje się ze chemia może być naprawdę logiczna :) Dzięki tym kursom udało mi się zdać fajnie maturę i dostać na medycynę : >

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marta Bryfczyńska

Chemia po kursie stała się bardzo prosta!

Świetna atmosfera, wspaniali nauczyciele. Chemia po kursie stała się bardzo prosta <3 Bardzo polecam!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kasia Młynarczyk

Polecam zajęcia z j. angielskiego i matematyki!

Rewelacyjni nauczyciele i rewelacyjna atmosfera! Dzięki zajęcia w Maturicie osiągnęłam wielki progres z matmy i angielskiego. Polecam wszystkim!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Paweł Lachowski

Polecam gorąco każdemu, kto wybiera się na medycynę!

Zdecydowałem się na kurs Maturita zachęcony trochę przez rodzeństwo, które też w nich uczestniczyło i trochę przez znajomych. Szczerze mówiąc byłem na początku trochę sceptycznie do nich nastawiony, przecież na co mi kursy jak mogę się sam nauczyć w domu. Z takim podejściem zacząłem rok szkolny. Z czasem jednak zauważyłem, że w klasie maturalnej zaczyna mi brakować na wszystko czasu, nawet na zjedzenie posiłku :) gdyby nie kursy, miałbym o wiele większe trudności z przyswojeniem wiedzy, motywowały mnie one do nauki, dzięki nim mogłem utrwalić swoją wiedzę. Co więcej, byliśmy nauczani stricte pod kątem naszej nowej matury, bez zbędnych rzeczy. Polecam gorąco każdemu, kto wybiera się na medycynę.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Basia Rudzka

Świetna powtórka przed maturą!

Szczerze polecam wszystkim kursy w Maturicie, a szczególnie chemię z Panią Dominiką Hapką-Żmich :) Przypomnienie wiadomości i setki zadań na zajęciach stanowią świetną powtórkę przed maturą, a to wszystko w przemiłej atmosferze! :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Magda Matera

Chemia z Panią dr Dominiką Hapką-Żmich to czysta przyjemność!

Polecam kurs wszystkim maturzystom, bo naprawdę warto ;) Rewelacyjny sposób przekazywania wiedzy i sympatyczne podejście do każdego ucznia sprawiają, że przyswajanie materiału przychodzi z łatwością. Co więcej chemia z Panią dr Dominiką Hapką-Żmich to czysta przyjemność :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Agnieszka Cieśla

Chemia u pani Hapki-Żmich jest czymś niesamowitym!

Polecam kursy w Maturicie, wszystkim którzy chcą jak najlepiej zdać maturę :). Chemia u pani Hapki-Żmich jest czymś niesamowitym, nie potrafię wyobrazić sobie kogoś kto przystępniej by wszystko wytłumaczył, włożył tyle wysiłku w naszą edukację i miał tyle cierpliwości :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Magda Mreła

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kursami w Maturicie - idziecie tam!

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad kursami w Maturicie - idziecie tam! Nigdy nie miałam tak uporządkowanej wiedzy z chemii czy z biologii. Prowadzący są bardzo wyrozumiali i w bardzo przystępny sposób przekazują wiedzę. Jeśli już się zapiszcie to nie olewajcie sprawy. Odrabiajcie rzetelnie zadania,na zajęcia chodźcie przygotowani. Pomoże to Wam w zrozumieniu,będzie więcej czasu na zadania i dyskusje,które pomogą rozwiać wątpliwości. Dzięki p. Madziar (najlepszy nauczyciel na świecie) ponownie zakochałam się w biologii! Metabolizm wytłumaczony perfekcyjnie. Chemia z p. Hapka-Żmich również prowadzona w bardzo odpowiadający mi sposób. Na chemii udzielajcie się, nie kłamcie, że rozumiecie, bo P. Dominika rozgryzie Was w 5 sekund Na kursie z chemii zrozumiałam ELEKTROCHEMIE czyli chyba najgorszy dział! Dzieki p. Dominice i jej "magicznym" tabletkom pokonałam blokadę jaką był dla mnie stres,przez który robiła mi się czarna dziura w głowie. Także jeśli chcecie poznać ten specyfik to tylko do Maturity!
P.S. Samo zapisanie się na kurs nie gwarantuj6e Wam miejsca na prestiżowych kierunkach. Musicie włożyć w to własna pracę a nauczyciele z Maturity z pewnością Wam w tym pomogą

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Kajetan Pawłowski

Świetne przygotowanie do matury z języka polskiego!

Świetne przygotowanie do matury z języka polskiego zwłaszcza dla tych którzy obawiają się części ustnej (mój wynik 95%) :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Michał Kłos

Biologia i chemia - polecam!

Polecam wszystkim maturzystom, którzy chcą gruntownie utrwalić i uporządkować swoją wiedzę ;))).
Po zajęciach z chemii xxl z Panią Hapką - Żmich nie ma możliwości, aby ktoś był niezadowolony ze swojego wyniku na maturze - wszystko jest tłumaczone od podstaw, krok po kroku, a do tego robione jest mnóstwo zadań maturalnych.
Także biologia z Panią Madziar stoi na wysokim poziomie, kładąc głównie nacisk na praktyczne umiejętności rozwiązywania specyficznych zadań maturalnych. Choć jeśli ktoś chciałby naprawdę dobrze powtórzyć całą teorię to polecam kurs xxl, gdzie jest na to więcej czasu niż na standardowym :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Daniel Grelewicz

Matura na 100%!

Zajęcia prowadzone przez wykształconych, porządnych nauczycieli, którzy wiedzą jak dobrze przekazać informację. Nie są to kursy tylko dla tych, co mierzą na 30%, ale także na więcej. Kursy pozwoliły mi uporządkować informacje, przyłożyć się do tego, z czym mam problem oraz świetnie się przygotować i zdać na 100% :)
Polecam

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Marianna Tobolewska

Polecam zajęcia z Panią Dorotą Dytrych i Panią Agnieszką Podgórską-Falaszek!

Angielski rozszerzony 97%, matematyka podstawowa 82% (a bywałam z niej zagrożona :D). No i najlepszy z możliwych kierunek, o którym nawet nie marzyłam - na Uniwersytecie Warszawskim. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity :) Pozdrawiam moich nauczycieli: Panią Dorotę Dytrych (love!♥) oraz Panią Agatę Podgórską-Falaszek (nikt nigdy nie tłumaczył mi matmy lepiej :D). To tyle :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Dominika Witkowska

Świetna kadra i fachowe podejście do ucznia!

Świetna kadra i fachowe podejście do ucznia ;) Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą uzyskać wysokie wyniki na maturze ;)) Ponadto chemia z Panią Hapką-Zmich jest jedyna w swoim rodzaju, wiedzę przekazuje w sposób przestępny dla ucznia, co wpływa na umiejętność rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań.
SERDECZNIE POLECAM !!!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Bartłomiej Kowalewski

Polecam kurs przygotowawczy do matury z chemii z P. Dominiką!

Polecam kurs przygotowawczy do matury z chemii z P. Dominiką

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jarek Ptak

Warto poświęcić te kilka godzin tygodniowo!

Gorąco polecam kursy w Maturicie. Sama powtórka w szkole to często za mało, dużo za mało. Na kursach cały materiał jest przerobiony od początku, przemyślanie i w odpowiednim tempie. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości czy braki, to zawsze możne zapytać i wszystko zostanie wyjaśnione. Dodatkowo, dzięki przerabianym na kursach arkuszom można oswoić się z egzaminem, co na prawdę zmniejsza stres już na tym właściwym.

Warto poświęcić te kilka godzin tygodniowo :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Emilia Kaptur

Chemia 94%!

Polecam zapisać się na kursy z chemii rozszerzonej XXL z panią Dominiką Hapką- Żmich, doskonałe powtórzenie i poszerzenie materiału , tłumaczone w zrozumiały dla wszystkich sposób. Chemia - 94%

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Natalia K-r

Jak biologia - to tylko z Panią Danutą Madziar :))) 83% !

Jak biologia - to tylko z Panią Danutą Madziar :))) 83% !

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jonasz Podemski

Rekomenduję kursy w CE Maturita, szczególnie z przedmiotów biologia i chemia!!!

Witam! Z całą odpowiedzialnością rekomenduję kursy w CE Maturita, szczególnie z przedmiotów biologia i chemia. Wiedza przekazywana jest w sposób niezwykle przejrzysty. Zagadnienia opracowywane są od podstaw, co było dla mnie bardzo ważne, gdyż do matury podchodziłem ponownie po kilku latach. Bez wyłożenia podstaw ciężko byłoby przebrnąć przez kolejne działy. Atmosfera niezwykle przyjazna, często żartobliwa co pozytywnie wpływa na zapamiętywanie. Można się troszkę mentalnie odmłodzić przy przy tak wspaniale otwartych wykładowcach. Sterty kartek, karteczek z zadaniami, zagadnieniami. Dodatkowo pliki zadań domowych. To wszystko czeka na Ciebie w Maturicie. Niestety przygotuj się na sprawdziany i testy. Pamiętaj, że choćby Maturita stanęła na rzęsach to i tak wszystko zależy od Ciebie. Bez samozaparcia i sumiennej nauki nawet najlepszy nauczyciel Maturity (bo tylko tacy tam są) nie zdziała cudu. Jeszcze raz serdecznie polecam. Gdybym mógł to nadal chętnie uczestniczyłbym w zajęciach. Pozdrawiam.

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Nicole Wicińska

Polecam kursy w Maturicie!

Polecam kursy w Maturicie! Nauczyciele w miłej atmosferze tłumaczą każdą wątpliwość, wskazują co jest najważniejsze do egzaminu i wyjaśniają, czego oczekują od maturzystów egzaminatorzy. Na zajęciach robione są zadania typowo maturalne, co pozwala na bardzo dobre przygotowanie. Uczestniczyłam również w indywidualnych korepetycjach, które pomogły mi uporządkować wiedzę. Na maturze osiągnęłam wysokie wyniki, z których jestem bardzo zadowolona i za to Maturicie dziękuję . :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Jacek Sadowski-Krawczenko

Satysfakcja, wiedza i śmichy-chichy gwarantowane!

85% to może nie aż taki wysoki wynik, ale to 15 % straty wynika z braku mojego talentu i lenistwa :)
Wszystkim, leniwym i pilnym, z talentem czy bez, leworęcznym, praworęcznym i oburęcznym polecam kursy chemiczne z Panią Hapką. Satysfakcja, wiedza i śmichy-chichy gwarantowane!Jeśli chodzi o przygotowania do matury, z całego serca rekomenduję Maturitę

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Sandra Maćkowska

Polecam intensywny kurs z matematyki!

Serdecznie polecam intensywny kurs z matematyki dzięki niemu zdałam maturę:) Dziękuję za przygotowanie, bez Maturity nie dałabym rady :P POLECAM :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Izabela Hnat

Z Maturitą żaden klucz nie jest straszny!!!

Wszystkim bardzo polecam Maturitę, szczególnie chemię, jak i biologię !!! Logicznie wytłumaczona chemia i dokładnie opracowane zagadnienia z biologii muszą dać oczekiwany wynik na maturze. Z Maturitą żaden klucz nie jest straszny :)

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Michalina Osowicka

Najlepsza opcja dla tych, którzy chcą pocisnąć maturę!

Maturita jest najlepszą opcją dla tych, którzy chcę pocisnąć maturę :) Gwarancja najwspanialszych nauczycieli, którzy potrafią wyłożyć najbardziej skomplikowane zagadnienia w bardzo prosty, logiczny sposób oraz przygotować swoich uczniów pod kątem pokręconych kluczy maturalnych zadań :P Kurs XXL z chemii z p. Hapką-Żmich oraz kurs przyspieszony z biologii z p. Madziar zapewnił mi dostanie się na wymarzone studia lekarskie

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Piotr Kalkowski

Chemia rozszerzona napisana na 97%!!!

Chemia rozszerzona napisana na 97%. To chyba mówi samo za siebie, prawda? Biologia nadchodzi, ale po zajęciach z taką kadrą, jak tu, nie spodziewam się by i ten wynik mnie zawiódł. Oczywiście: POLECAM!

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
Julia Laszuk

Wszystkim ambitnym bardzo polecam Maturitę!!!

Wszystkim ambitnym bardzo polecam Maturitę, szczególnie chemię z p. Dominiką Hapką-Żmich

źródło: https://www.facebook.com/ce.maturita/reviews
© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.