Plan Zajęć

Plan zajęć w Bydgoszczy   |   Plan zajęć w Poznaniu   |   Plan zajęć w Toruniu   |   Bydgoszcz - Egzamin Ósmoklasisty


PLAN SEMINARIÓW W FERIE ZIMOWE 2020

GrupaPrzedmiotSpotkanie 1Spotkanie 2Zajęte miejsca
Bydgoszcz
Sem Biol A
[M. Górna]
Biologia 29.01.2020
11:45-14:45
[UTP, sala B2]
30.01.2020
11:00-14:00
[UTP, sala B2]
43/55
Sem Biol B
[K. Kachel]
Biologia 4.02.2020
12:30-15:30
[UTP, sala B1]
5.02.2020
12:30-15:30
[UTP, sala B1]
30/55
Sem Biol C
[M. Czerwińska]
Biologia6.02.2020
14:45-17:45
[UTP, sala B1]
7.02.2020
14:45-17:45
[UTP, sala B1]
53/55
Sem Chem A
[A. Kruczyński]
Chemia30.01.2020
15:00-18:00
[UTP, sala B1]
31.01.2020
15:00-18:00
[UTP, sala B1]
47/55
Sem Chem B
[A. Kruczyński]
Chemia1.02.2020
12:30-15:30
[UTP, sala B1]
2.02.2020
12:30-15:30
[UTP, sala B1]
34/55
Sem Chem C
[J. Ławrynkowicz]
Chemia3.02.2020
11:15-14:00
[UTP, sala B2]
6.02.2020
7:50-11:05
[UTP, sala B1]
34/55
Sem Mat R
[G. Jurek]
Matematyka rozsz.28.01.2019
12:00-15:00
[UTP, sala B1]
29.01.2019
8:30-11:30
[ZSG, sala nr 2]
26/40
Sem Mat P
[A. Falaszek]
Matematyka podst.4.02.2020
9:00-12:00
[UTP, sala B1]
5.02.2020
9:00-12:00
[UTP, sala B1]
32/30
Sem Pol P
[B. Myszkowska]
Język polski podst.27.01.2020
8:30-11:30
[ZSG, sala nr 9]
28.01.2020
8:30-11:30
[ZSG, sala nr 9]
12/30
Sem Ang R
[R. Schaffrath]
Język angielski rozsz.30.01.2020
9:00-12:00
[ZSG, sala nr 1]
31.01.2020
9:00-12:00
[ZSG, sala nr 1]
10/30
Poznań
Sem Biol P
[A. Kledzik]
Biologia30.01.2020
13:00-16:00
[AWF, sala 225]
31.01.2020
16:30-19:30
[AWF, sala 225]
35/40
Sem Chem P
[N. Kaczorowska]

Chemia5.02.2020
16:30-19:30
[AWF, sala 223]
7.02.2020
16:30-19:30
[AWF, sala 223]
26/40
Toruń
Sem Biol T
[M. Grzywna]
Biologia27.01.2020
16:00-19:00
[Nowy Arsenał]
28.01.2020
16:00-19:00
[Nowy Arsenał]
18/20
Sem Chem T
[K. Konera]
Chemia1.02.2020
9:00-12:00
[Nowy Arsenał]
2.02.2020
9:00-12:00
[Nowy Arsenał]
11/20

BYDGOSZCZ
Gr. Przedmiot Kurs

Dzień
Rozpoczęcie
zajęć
(planowane)
Wolne
miejsca
(w trakcie ustalania)
BIOLOGIA
B1
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
8:15-11:15
16.IX.19
[UTP, sala B6]
brak
B2
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:00 - 19:00
16.IX.19
[ZSG, sala nr 2]
brak
B3
Biologia XXL
(130 h)

poniedziałek
16:30 - 19:30
16.IX.19
[UTP, sala B6]
1
B4
Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 2]
1
B5
Biologia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 3]
1
B6
Biologia XXL
(130 h)

piątek
16:30 - 19:30
20.IX.19
[ZSG, sala nr 1]
1
B7
Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
21.IX.19
[ZSG, sala nr 2]
brak
B8
Biologia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50

21.IX.19
[ZSG, sala nr 2]

brak
B9
Biologia 2 kl
(75 h)

czwartek
16:30 - 18:45
17.X.19
[ZSG, sala nr 2]
2
B10
Biologia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15 - 11:30
19.X.19
[ZSG, sala nr 4]
brak







CHEMIA
C1
Chemia XXL
(130 h)

wtorek
9:00-12:00
17.IX.19
[UTP, sala B7]
brak
C2
Chemia XXL
(130 h)

wtorek
16:30 - 19:30
17.IX.19
[ZSG, sala nr 5]
1
C3
Chemia XXL
(130 h)

środa
16:30 - 19:30
18.IX.19
[ZSG, sala nr 5]
brak
C4
Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30 - 19:30
26.IX.19
[ZSG, sala nr 1]
brak
C5
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:20 - 11:20
21.IX.19
[ZSG, sala nr 5]
brak
C6
Chemia XXL
(130 h)

sobota
8:30 - 11:30
21.IX.19
[UTP, sala B6]
2
C7
Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50 - 14:50
21.IX.19
[ZSG, sala nr 5]
brak







C8 Chemia 2 kl
(75 h)

wtorek
16:30 - 18:45
15.X.19
[ZSG, sala nr 8]
8
C9 Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
12:00 - 14:15
12.X.19
[ZSG, sala nr 8]
3
MATEMATYKA
M1 Matematyka R XXL
(130 h)

poniedziałek
16:30 - 19:30
30.IX.19
[ZSG, sala nr 8]
6
M2 Matematyka R XXL
(130 h)

sobota
8:00-11:00
5.X.19
[ZSG, sala nr 8]
2
M3 Matematyka P Stand.
(83 h)

poniedziałek
16:30-18:45
7.X.19
[ZSG, sala nr 3]
5
M4 Matematyka P Stand.
(83 h)

sobota
13:45-16:00
12.X.19
[ZSG, sala nr 4]
3
JĘZYK POLSKI
P1 Język polski Pstand.
(83 h)

sobota
11:15-13:30
12.X.19
[ZSG, sala nr 9]
6
JĘZYK ANGIELSKI
A1 Język angielski Rstand.
(83 h)

sobota
11:20-13:35
12.X.19
[ZSG, sala nr 3]
8


POZNAŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1P [AK] Biologia XXL
(130 h)

środa
16:30-19:30
2.X.19
[AWF, sala 220]
1
B2P [AK] Biologia XXL
(130 h)

sobota
8.30 - 11.30
5.X.19
[AWF, sala 220]
brak
B3P [AK]
Biologia 2 kl
(75 h)

sobota
11:50-14:05
12.X.19
[AWF, sala 222]
6
CHEMIA
C1P [DHŻ] Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:20-19:20
3.X.19
[AWF, sala 220]
1
C2P [NK] Chemia XXL
(130 h)

sobota
11:50-14:50
12.X.19
[AWF, sala 220]
6
C3P [NK] Chemia 2 kl
(75 h)

sobota
9:15-11:30
12.X.19
[AWF, sala 222]
13


TORUŃ
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
BIOLOGIA
B1T Biologia XXL
(130 h)

sobota
8:00-11:00
5.X.19
[Nowy Arsenał]
6
B2T Biologia 2 kl
(75 h)

wtorek
17:00-19:15
8.X.19
[Nowy Arsenał]
8
CHEMIA
C1T Chemia XXL
(130 h)

czwartek
16:30-19:30
3.X.18
[Nowy Arsenał]










BYDGOSZCZ - Egzamin Ósmoklasisty
Gr. Przedmiot Kurs
Dzień Rozpoczęcie
zajęć
Wolne
miejsca
8M1 Matematyka Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
11:15-13:30
12.X.19
[ZSG, sala nr 1]
5
8M2 Matematyka Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
11:15-13:30
12.X.19
[ZSG, sala nr 12]
6
8P1 Język polski Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
13:45-16:00
12.X.19
[ZSG, sala nr 1]
5
8P2 Język polski Egzamin 8 kl
(70 h)

sobota
13:45-16:00
12.X.19
[ZSG, sala nr 12]
6
8A1Język angielskiEgzamin 8 kl
(70 h)

sobota
8:45-11:00
12.X.19
[ZSG, sala nr 1]
6

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.