W cenie kursu nasi Ósmoklasiści otrzymują:

  • dużą liczbę godzin zajęć (70 godzin lekcyjnych):
  • 20 spotkań po 3 godziny lekcyjne = 60 godzin lekcyjnych, zajęcia raz w tygodniu (teoria, tłumaczenia, rozwiązywanie zadań i arkuszy)
  • bezpłatne uczestnictwo w Warsztatach Ósmoklasistów w ferie zimowe (4 godziny lekcyjne)
  • próbny egzamin (6 godzin lekcyjnych) z omówieniem
  • doświadczoną i lubianą Kadrę dydaktyczną
  • niezbędne materiały dydaktyczne: opracowania, tematyczne zestawy zadań, testy, arkusze
  • obowiązkowe prace domowe
  • szereg testów sprawdzających bieżący materiał oraz testy podsumowujące - z omówieniem wyników
  • regularne raporty o wynikach i postępach w nauce (e-dziennik)
  • opiekę dydaktyczną, motywację, możliwość konsultacji przed lub po zajęciach

Dla kogo Kurs Ósmoklasisty?

Drodzy Uczniowie! Egzamin Ósmoklasisty to próba, której wynik ma większy wpływ na Waszą przyszłość niż sama matura! Maturę można powtórzyć, poczekać rok, spróbować jeszcze raz, zdać dodatkowy przedmiot. A egzamin Ósmoklasisty - NIE. To dla Was ten jedyny moment, jedyna szansa, aby dostać się do dobrego liceum, które przygotuje Was do matury – furtki do Waszej przyszłości. Nasz Kurs dla Ósmoklasistów to kurs dla tych z Was, którzy chcą mieć wybór. Którzy chcą kontynuować naukę w wybranej szkole średniej. Mamy 7 miesięcy, aby wszystko powtórzyć, wytłumaczyć, przećwiczyć, utrwalić. Nie obawiajcie się Waszych zaległości, niewiedzy, braku zrozumienia wybranych działów. Waśnie od tego jesteśmy, żebyście na spokojnie wszystko opanowali i żebyście w kwietniu szli na egzaminy pewni swej wiedzy, pewni siebie i ze spokojnym sercem ;) WAŻNE: Nie musisz teraz być najlepszym, żeby przyjść na kurs.... ale dobrze przyjść na kurs, żeby zostać najlepszym ;)

Nasze kursy są dla każdego! Zarówno dla uczniów, którzy uczyli się systematycznie i chcą raz jeszcze wszystko powtórzyć, aby utrwalić swoją wiedzę, ale także dla tych, którzy gdzieś po drodze pogubili się i potrzebują wytłumaczenia, powtórzenia, przećwiczenia materiału jeszcze raz. Nie bójcie się przyznać, jeśli nic nie umiecie, nie bójcie się przyjść do nas z pustą głową! Nasi Wykładowcy tłumaczą naprawdę cierpliwie i ze zrozumieniem :)

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs trwa 7 miesięcy, więc bez stresu i pośpiechu zrealizujemy cały materiał, będziecie sprawdzać swoje postępy pisząc testy, rozwiązując zadania domowe. Ponadto w ramach kursu będziecie uczestniczyć w feryjnych Warsztatach Ósmoklasistów, czyli w przedegzaminacyjnej burzy mózgów na arkuszach :) W marcu napiszecie także próbny Egzamin Ósmoklasisty, który po napisaniu będzie omówiony, wytłumaczony i przedyskutowany. Materiał na zajęciach nie jest podawany w formie regułek, lecz bardzo dobrze wyjaśniony, co jest podstawową wizytówką CE Maturita. Zajęcia składają się z części teoretycznej oraz z ćwiczeń – rozwiązujemy zadania, testy, arkusze – wszystko pod okiem naszego wykładowcy oraz z jego tłumaczeniem. Po zakończeniu każdego działu piszemy test sprawdzający, który da obraz Waszych postępów zarówno Wam, jak i prowadzącemu zajęcia i pozwoli na wyłapanie ewentualnych dziur w głowie i na ponowne zapełnienie ich wiedzą. Wasze postępy przekazujemy Rodzicom w e-dzienniku wraz z naszymi uwagami.
Biologia XXL
130 godz.
1380 zł

Harmonogram kursu z J. polski Egzamin Ósmoklasisty

Plan w przygotowaniu :)
Bogumiła Myszkowska
J. polski
Bydgoszcz
Anna Betańska
J. polski
Bydgoszcz
Aleksandra Szmelter
J. polski
Bydgoszcz
Joanna Tokarewicz
J. polski
Bydgoszcz
© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.