mgr Emilia Andruczyk
Wykładowcy Fizyka

mgr Emilia Andruczyk

  • Nauczyciel fizyki w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku
  • Nauczyciel dyplomowany
  • Nauczyciel matematyki w CE Maturita


Witajcie.

Jestem nauczycielem fizyki od 15 lat. Swoją karierę jako nauczyciel rozpoczęłam po ukończeniu studiów na kierunku fizyka doświadczalna na Uniwersytecie Białostockim. Od samego początku przygotowywałam uczniów do egzaminów zewnętrznych z fizyki na poziomie rozszerzonym, jak również podstawowym.

Swoją pasją do fizyki zarażałam wszystkich uczniów – tych uzdolnionych w kierunkach ścisłych jak również tych którzy mieli z fizyką na bakier. Podstawą do zrozumienia fizyki nie są suche regułki, ale przede wszystkim obserwacja i badanie otaczającego nas świata. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów, osiągają oni wysokie wyniki na egzaminie dojrzałości, czy też konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich.

W ubiegłym roku współpracując z Panią Elżbietą Nowak stworzyłyśmy zbiór arkuszy maturalnych z fizyki do nowej matury wraz z rozwiązaniami zadań krok po kroku.

Dużo czasu poświęcam na ciągły samorozwój, oraz swoje zainteresowania takie jak fotografia, czy też pokoje zagadek. Tu możemy razem rozbudzić w tobie pasję do nauki i zrozumienia fizyki.

Zapraszam na zajęcia!

© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.