mgr Justyna Ławrynkowicz
Wykładowcy Chemia

mgr Justyna Ławrynkowicz

  • Mgr chemii, UMK Toruń
  • Biotechnolog, CM UMK Bydgoszcz
  • Nauczyciel chemii
  • Egzaminator OKE
  • Wieloletni korepetytor
  • Wykładowca chemii w Centrum Edukacyjnym Maturita


Witajcie!

Trochę zajęło mi szukanie mojej drogi zawodowej… ale w końcu ją znalazłam. Jestem nauczycielem chemii, choć wolę określenie pasjonatem, który umie się tym dzielić. Od 10 lat uczę, zaciekawiam i przede wszystkim tłumaczę chemię. Sama nigdy nie uczyłam się na pamięć i tego samego oczekuje od moich uczniów. Dlatego najczęstszym pytaniem jakie zadaję (choć czasami maturzyści się denerwują) jest "dlaczego?" :)

Jestem absolwentem Biotechnologii na CM UMK w Bydgoszczy, równolegle ukończyłam Technikum Farmaceutyczne w Zespole Szkół Medycznych w Bydgoszczy, aż w końcu nadszedł czas na Wydział Chemii w Toruniu, gdzie zdobyłam tytuł magistra chemii. Na tym moja droga się nie kończy, przede mną nowe wyzwania :)

Przez wiele lat jako nauczyciel wypracowałam swój sposób nauki, który przynosi oczekiwane rezultaty. Co roku moi maturzyści dostają się na wymarzone kierunki studiów. Jestem osobą wymagającą, najpierw od siebie, potem od innych. Od uczniów oczekuję zaangażowania, pracowitości a przede wszystkim chęci. Jeżeli te warunki są spełnione wówczas nasza współpraca na pewno zaowocuje sukcesami.

Gdy nie myślę o chemii, przenoszę się w świat książek. Uwielbiam czytać, popijając zieloną herbatę. Zawsze staram się znaleźć czas na rolki i podróże.

Do zobaczenia na zajęciach! :)

© 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.