mgr Magdalena Kasprzyk
Wykładowcy Matematyka

mgr Magdalena Kasprzyk

  • Mgr matematyki, Uniwersytet Wrocławski
  • Egzaminator OKE
  • Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej
  • Wieloletni korepetytor
  • Wykładowca matematyki w Centrum Edukacyjnym Maturita


  Drodzy Uczniowie!

  Bycie nauczycielem matematyki od zawsze było moim marzeniem, dlatego też mój zawód sprawia mi tyle radości i jest źródłem satysfakcji.

  Jestem absolwentką matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2015 roku pracuję w szkole podstawowej. Nieobcy jest mi materiał, z którym mierzą się uczniowie. W swojej pracy wykorzystuję nie tylko metody aktywne, ale pragnę, żeby moi uczniowie czerpali przyjemność z nauki. Chętnie sięgam po niebanalne rozwiązania i nowinki z zakresu informatyki. Najważniejsze dla mnie jako nauczyciela matematyki jest to, aby każdy uczeń zrozumiał omawiany materiał i potrafił swoją wiedzę i umiejętności wykorzystać w praktyce.

  Jestem aktywnym egzaminatorem OKE w zakresie Egzaminu Ósmoklasisty. Oprócz tego od wielu lat udzielam korepetycji i pomagam w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i do matury. W swojej pracy pamiętam o tym, że wymagając od uczniów zawsze też wymagam od siebie, dlatego nie boję się wysoko stawiać poprzeczki. Pamiętajcie, matematyka jest wokół nas i dzięki niej łatwiej zrozumieć otaczający świat ;)

  Do zobaczenia na zajęciach :)

  © 2023 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.