mgr Justyna Ławrynkowicz
Wykładowcy Chemia
Nina Kaczorowska
Chemia
Poznań
Tomasz Sokolnicki
Chemia
Poznań
Dominika Hapka-Żmich
Chemia
Bydgoszcz, Poznań
Aleksander Kruczyński
Chemia
Bydgoszcz
Małgorzata Kamińska
Chemia
Bydgoszcz
Klaudia Konera
Chemia
Bydgoszcz, Toruń
Magdalena Gierszewska
Chemia
Bydgoszcz, Toruń

  • Mgr chemii, UMK Toruń
  • Biotechnolog, CM UMK Bydgoszcz
  • Nauczyciel chemii
  • Wieloletni korepetytor
  • Wykładowca chemii w Centrum Edukacyjnym Maturita


Witajcie!

Trochę zajęło mi szukanie mojej drogi zawodowej… ale w końcu ją znalazłam. Jestem nauczycielem chemii, choć wolę określenie pasjonatem, który umie się tym dzielić. Od 10 lat uczę, zaciekawiam i przede wszystkim tłumaczę chemię. Sama nigdy nie uczyłam się na pamięć i tego samego oczekuje od moich uczniów. Dlatego najczęstszym pytaniem jakie zadaję (choć czasami maturzyści się denerwują) jest "dlaczego?" :)

Jestem absolwentem Biotechnologii na CM UMK w Bydgoszczy, równolegle ukończyłam Technikum Farmaceutyczne w Zespole Szkół Medycznych w Bydgoszczy, aż w końcu nadszedł czas na Wydział Chemii w Toruniu, gdzie zdobyłam tytuł magistra chemii. Na tym moja droga się nie kończy, przede mną nowe wyzwania :)

Przez wiele lat jako nauczyciel wypracowałam swój sposób nauki, który przynosi oczekiwane rezultaty. Co roku moi maturzyści dostają się na wymarzone kierunki studiów. Jestem osobą wymagającą, najpierw od siebie, potem od innych. Od uczniów oczekuję zaangażowania, pracowitości a przede wszystkim chęci. Jeżeli te warunki są spełnione wówczas nasza współpraca na pewno zaowocuje sukcesami.

Gdy nie myślę o chemii, przenoszę się w świat książek. Uwielbiam czytać, popijając zieloną herbatę. Zawsze staram się znaleźć czas na rolki i podróże.

Do zobaczenia na zajęciach! :)

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.