mgr Nina Kaczorowska
Wykładowcy Chemia
Tomasz Sokolnicki
Chemia
Poznań
Dominika Hapka-Żmich
Chemia
Bydgoszcz, Poznań
Justyna Ławrynkowicz
Chemia
Bydgoszcz
Aleksander Kruczyński
Chemia
Bydgoszcz
Małgorzata Kamińska
Chemia
Bydgoszcz
Klaudia Konera
Chemia
Bydgoszcz, Toruń
Magdalena Gierszewska
Chemia
Bydgoszcz, Toruń

  • Doktorantka na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu
  • Mgr chemii, UAM w Poznaniu
  • Korepetytor - kursy i lekcje indywidualne
  • Wykładowca chemii w Centrum Edukacyjnym Maturita


Witam serdecznie!

Jestem doktorantką w Zakładzie Ziem Rzadkich na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wbrew pozorom nie badam ziemi :) a związki zawierające jony lantanowców. Jestem dydaktykiem z powołania – obecnie prowadzę zajęcia ze studentami chemii, a także od kilku lat udzielam korepetycji gimnazjalistom i licealistom – także tym przygotowującym się do matury międzynarodowej.

 Za każdym razem, gdy słyszę, że chemia jest trudna, odpowiadam: miałeś do tej pory złego nauczyciela. Wierzę w to, że znając układ okresowy i wszelkie zależności wynikające z położenia pierwiastków, jesteś w stanie zrozumieć każde zagadnienie z zakresu maturalnego.

Jako zodiakalny Koziorożec- cenię staranność, dokładność i pilność – wymagam tego nie tylko od moich uczniów, ale także od siebie. Na moich zajęciach chemia staje się niezwykle logiczną całością, a klucz maturalny – normalną koleją rzeczy.

Aby odzyskać wewnętrzny balans, niczym kwiat lotosu na spokojnej tafli jeziora :), w wolnych chwilach oddaję się jodze i aktywnemu wypoczynkowi.

Do zobaczenia na zajęciach!  

© 2017 Centrum Edukacyjne MATURITA s.c.